Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik karma?

Figyelt kérdés
Szerintetek igaz az hogy ha valaki például sok fájdalmat okoz másoknak akkor valamilyen módon ő ezt vissza fogja kapni az élettől? Vagy ebben az emberek csak azért hisznek hogy megnyugtassák saját magukat? Vagy az élet abszolút nem igazságos?

márc. 12. 19:21
1 2 3 4
 1/33 Szervizmérnök úr ***** válasza:
41%

Sok ezer éves kitaláció, ami részben a kor tudatlanságából táplálkozott, továbbá az embereket ilyenekkel tudták fegyelmezni, kordában tartani a papok és más nagymesterek.

Az emberi történelem egyik legsikeresebb átverése a Biblia mellett, máig széteszi a nem okosok agyát.

márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem létezik!!
márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
34%

Nem sok dologban hiszek, ami ezotériához kapcsolódik, de a karmában pont igen.

Tapasztaltam sokszor, hogy létezik.

márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Grimfox ***** válasza:
57%
Szerintem igaz. Ok, és okozat láncolataként működik.
márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
29%
Nem létezik.
márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy veszem észre, hogy szelektíven működik. Én bármi rosszat elkövettem, kamatostul kaptam vissza, de akik engem bántottak, azok élnek, mint Marci Hevesen, mindent megkaptak az élettől és semmilyen büntetés vagy kár nem érte őket.
márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
36%

Egyszer egy igazán vérbeli szar ember azt mondta nekem hogy a karma nem létezik különben nagyon sok rossz dolog történne vele és mégsem történik


Azóta nem hiszek benne



Inkább az átokban és a rossz sorsban hiszek

Magamból kiindulva

márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
49%

6os

Pacsi mintha én irtam volna

Szóról szóra

márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
49%
Hogyha tényleg kíváncsi lennél a kérdésre és eképpen szeretnél cselekedni akkor fel se tetted volna és magától értetendő lenne. Használd a józan eszedet és rájössz, hogy ilyenek nem léteznek!
márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
44%
Igenis létezik karma. A macskámnak is van.
márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!