Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan vizualizáljak vezetett...

W. Tamás kérdése:

Hogyan vizualizáljak vezetett meditációban egy képzeletbeli barátnőt, ha csak egy félét lehet? Milyen nőt képzeljek el, ha nincs kimondott zsánerem, illetve ha fiatalabb koromban több különböző típusú nő is tetszett nekem?

Figyelt kérdés
Atyai jóbarátom, és mesterem azt a házi feladatot adta, hogy képzeljek el egy barátnőt, saját készítésű vezetett meditáció segítségével. Majd írjam le neki a tapasztalataimat. A dolgot részben meg is oldottam, de teljesen félreértettem a feladatot. Több különféle nőt képzeltem el. Egy-egy meditáció alkalmával más fizikai megjelenésűt. A Mesterem később azt mondta, csak egy fajtát képzeljek el, és mindig arra koncentráljak. Azt is tudom, hogy a felszín nem minden. Egy Disney hercegnő is lehet gonosz, és egy csúf boszorkány is lehet jó lelki értelemben véve. Szóval feladták nekem a leckét rendesen. Aki tud segíteni valami jó ötlettel a kérdésemmel kapcsolatban, az kapja a zöld lájkot! Köszi!

márc. 20. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Rajzold le.
márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem igy kell! Gondolj a The Secret-re. Meg fog jelenni. Csak naponta csinald, 1-2 perc eleg. Lenyeg a rendszeresseg. Arra koncentralj, amit akarsz, kep nem kell hozza. Mukodik. De, utolagos reklamacionak helye nincs! ;-) Motto: "Okosan valassz, amit kersz, meg is kapod!"
márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En Gal Gadot-ot kepzelem el es mukodik
márc. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!