Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Föld valójában a pokol lehet?

A Föld valójában a pokol lehet?

Figyelt kérdés
márc. 29. 06:04
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Születésem óta ezt érzem, egészen a halálomig.
márc. 29. 06:04
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Rengeteg embernek van jó élete, szóval aligha.
márc. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Miért lenne?


Ha más nem, teológiailag elkülönítjük a földi életet és a túlvilágot, a pokol pedig a túlvilág egyik megvalósulása. A Földet pokolként címkézni nem csak teológiailag tarthatatlan, de a nyelv megerőszíkolása, a szavak jelentésének önkényes kiforgatása.

márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Börtön bolygó, Luciferzum.
márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
17%

"Születésem óta ezt érzem, egészen a halálomig."

Ne áltasd magad, utána nem lesz semmi.

Ami van hátra, azt még kihasználhatod.

márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Segítesz kihasználni?
márc. 29. 14:36
 7/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Én úgy csináltam, hogy kértem egy vállalkozói igazolványt és kaptam adószámot is.

[link]

márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek

De soknak igen

márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Én találkoztam már angyalokkal, szóval nem lehet a pokol.
márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Eltekintve háborúktól és egyéb negatív dologtól amit az emberek megtesznek, és eltekintve a szeretettől amit sok ember ad, de figyelembevéve hogy sok élőlény egymást elfogyasztja, azért hogy életben maradhasson, nem mondom hogy nem lehetne rosszabb is a helyzet, de jobb is lehetne. Nagyon sokan alapból szenvednek felnőttként is olyan dolgok miatt amit kisgyerekkorukban megéltek, és végülis nem dönthették el hogy otthagyják a szülőt, mert nincs más lehetőseg számításban. Láttam egy videót egy kismajmot elkezdett ütni az anyja, talán megölni akarta, és a kismajom nem elmenekült hanem próbálta átölelni az anyamajmot, hiába ütötte. Sokszor előfordul hogy egy anya bántja a gyerekét, de a vigaszt is tőle kapja, ez a jobbik eset.
márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!