Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Föld valójában a pokol lehet?

A Föld valójában a pokol lehet?

Figyelt kérdés
márc. 29. 06:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
# Születésedtől fogva így gondolod, és így érzed, ezt el tudom hinni, bár biztos voltak jobb pillanataid, vagy időszakaid, de sok okból lehet éppen szar, olyankor meg csak úgy az egész szar képet fest. Van olyan is pl. mikor szerelmes az ember, akkor meg minden jó képet fest, ha viszonzott. Viszont azt nem jelentheted ki biztosan hogy halálig rossz lesz, mert nem látunk a jövőbe.
márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
78%

Villás Bélának van egy ilyen tanítása miszerint "tapasztalatból mondom, ez a legrosszabb hely a világon". "Ez a pokol. Ennél rosszabb hely nincsen"


A tudomány szerint egy random anyaghalmazok vagyunk, tehát nem egy kitüntetett hely a miénk ergo mindenhol ilyen szar az élet elvileg. Ráadásul az ember a tökbuta majomból lett. Szóval minden retkes idejáró UFO, akik akár a bogárból akár a hüllőből jöttek létre értelmes humanoidszerű fajjá, mind sokkal értelmesebb, mert kb a majom a leghülyébb az állatok közül


Villás Béla még azt is mondja, hogy "ez a pokolbeli lények, démonok otthona. Mi emberek magunktól jöttünk ide." Ezeket nem tudom mire alapozza, csak gondoltam leírom. Hozzá mehetsz, szokott válaszolni az előadásán a kérdésekre. Talán néla erről többet megtudhatsz

márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%
Úgy tudtam Villás valamelyest értelmes, nem gondolom hogy ezeket mondta, végülis nem hiszem el. Mert startból a kijelentés hogy nincs rosszabb nem tudható biztosan. Meg hát a többi is egy torz fantáziavilágbaveszettségre utal. Aztán hogy mennyire rossz az szubjektív, és egy ilyen egyéni élményt általánosítani dummkopfra vallana, de ki tudja lehet jön egy link és kiderül hogy depis, na mindegy.
márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Nem. Ez még csak az előszobája...
márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tehetetlen babkent nem tudsz mit csinalni

nem teremtmenynek hanem teremtonek kell szuletni es akkor te uralod a poklot vagy amit akarsz

ápr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Idézet:

------------------

Villás Béla - Szellemi Vezető

Villás Béla vagyok az Árkádia Fényeinek Spirituális Egyházának megálmodója, megteremtője, működtetője és szellemi vezetője. Egy kozmikus utazó vagyok, mint ahogyan te is. Hosszú életek megértésének, megtapasztalásainak, élményeinek, melyeket tudatosan éltem meg, ajándéka ez utolsó földi életem mely nem könnyű, nem nehéz, de csodálatos. Tudom és hiszem, hogy van egy egységes küldetésünk nekünk embereknek melyre tudatos vagyok a létezés kegyelméből tanítványaimmal együtt.

__________________________

Nem.

Villás Béla nem értelmes.

Villás Béla vakvezető.

Szellemi vak vezető.

ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Na itt jókat ír, akkor mégiscsak értelmes, ugye a másik hozzászóló depisnek írta le.
ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
És a Kanalas Bélát nem ismeritek?
ápr. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Késes Béla a mi a nagy urunk, vezérünk.
ápr. 2. 07:44
 20/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk innen már komolytalan lesz gondolom..
ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!