Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vesz el idén mindent a...

Miért vesz el idén mindent a sors, amit majdnem ideadott?

Figyelt kérdés

Idén a párommal babát vártunk, de korai vetélés lett belőle. Aztán házat akartunk venni, de az utolsó pillanatban nem adták el nekünk.


Most mindkét dolgot elhalasztottuk egy időre.


Mit akar üzenni a sors ezzel, hogy már majdnem a miénk az élet, amire vágytunk, és miután a kezünkbe kerül, kicsúszik onnan?


Rossz emberek voltunk és ez a büntetésünk, vagy jobbat tartogat nekünk az élet máskor és türelemmel kell lenni? Esetleg valami más?


ápr. 9. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Jób története.

Tudom, hogy nehéz benne hinni, de jobb vár rátok.

ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg nincs itt az ideje, masfele kell menni. ;-)
ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
48%

Nincsenek ilyen misztikus dolgok és a sors nem üzen.

Véletlenül így alakult.

Próbáld meg az Uránuszról nézni a Földet, a kis mákszemet.

Gondolod, hogy az Univerzumban foglalkozik valaki a kis porszemek sorsának katalogizálásával és irányításával?

Semmik nem vagyunk, nem számítunk, mindenki a maga kovácsa, rövid és egyetlen életének.

ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha a rossz embereket, büntetné a sors a földön, a gazdagok 80% a már halott lenne. Unokatestvérem, egy okos kedves jó gyerek volt, mégis elvitte a rák 10 évessen. A földön, igazságot ne keress. a negatív oldalát nézed, lehet a sors pont a javadat akarta. Lehet az a baba beteg lett volna, de a következő egészséges lessz. A pénzetek meg megvan amit a házra szántok, és lehet egy jobbat találtok. Sokszor a rossz dolog jó dolgokat hoz
ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Túl sok jó dolgot adott már neked a sors, most itt az ideje a rossz dolgoknak. Velem is ez van, előző 5 évben majdnem csak jó dolgokat adott nekem a sors, tavalyi év végén pedig olyan helyre kellett költöznöm (nem volt más választásom), ahol veszélyesen nagy a rasszizmus, párszor már meg is támadtak, és el is próbáltak engem üldözni onnan.
ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig az van hogy azt nekem nem kellet megvenni nem ott van a helyem.

Sorsnak más terve van velem.

ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!