Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kezdek hinni laposföldben....

Kezdek hinni laposföldben. Valaki feltudna arról világosítani milyen érveik vannak a laposföldhívőknek?

Figyelt kérdés
A nap a csillagok és a hold is gömbölyűek a biblia íróit elvileg Isten ihlette. Biztos felmerült bennük a geoid alakú föld de elvetették mert Isten mást sugalmazott

ápr. 10. 15:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

Hát, ha kezdesz hinni benne a millió tudományos tény ellenére az a te bajod, de itt van pár lapos Föld érv, meg a cáfolatuk is:

[link]

ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván trollkérdés az egyik aszottagyútól, akiket a toplista alapján könnyen be lehet azonosítani, a kérdések nagy részét ez a pár ütődött írja ki (balancewhite, Kattia12345, bunoslelek, pusidani, Kovolecs), szerencsére van, akit már töröltek az adminok.
ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Lucifer-666 ***** válasza:
0%

"A nap a csillagok és a hold is gömbölyűek"

Jó vicc volt...

ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

A föld nem lapos. A Biblia sem tanítja ezt.

Sőt az űrfelvételek is azt bizonyítják, hogy a Földünk kerek gömb alakú.

ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
A lapos Fóld hívőket nem zavarja, hogy bárhol elindulsz bármilyen irányban, és egyenesen haladsz, visszajutsz ugyanoda?
ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Lucifer-666 ***** válasza:
23%
Nekem eddig mindig vissza kellett fordulni...
ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a Hold és a Nap nem egy korong, aminek a síkja merőleges a Földre?
ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Csak plazmafények. A geoid föld, véktelen vilákűr, milliárd évek mind csak Semorgozita hazukzsák. Különben is az ausztrálok lepotyognának🤣
ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
15%

Én abban nem kételkedek, hogy a Föld gömbölyű.


Viszont engem a Holdra szállás érdekel.


[link]


De bármit is írnak itt, ami nekem fura, hogy a 60-as években felröppentek a Holdra, viszont manapság, a mai technológiával nem kellene nagy dolognak lennie, ennek ellenére nem igazán kapsz a Holdról lőtt képeket, pedig aztán most van ilyen kamera meg olyan objektív, stb. Mert hogy azt sokan érvként mondják, hogy "dehát voltak azóta már "csomószor" a Holdon, de mégsem látsz 2020 vagy 2010-ben készült képeket amiket a Holdról lőttek. Ez azért furcsa, tekintve, hogy manapság még azt is fotózzák az emberek amit sz.rtak, pont a Holdon lőtt képeket ne mutogatnák a nyilvánosságnak? Fura...


De nem vagyok összeesküvés elmélet hívő, tulajdonképpen azt is elhiszem hogy voltak a Holdon, de nem értem, hogy miért nincsenek új képek annak ellenére, hogy elméletileg voltak azóta már többen is ott.

ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
A biblia nem állítja hogy lapos lenne a föld
ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!