Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pozitív manifesztációs tapaszt...

Pozitív manifesztációs tapasztalatokat írnál nekem?

Figyelt kérdés

Van pár olyan célom, aminek a teljesítése extrém nehéz. Nem tartom lehetetlennek, nincs bennem ilyen gátló tényező, és tudom, hogy minden képességem megvan hozzá, hogy elérjem ezeket. Inkább úgy fogalmaznék, hogy amilyen élethelyzetben vagyok jelenleg, ahhoz képest lenne drasztikus változás. Átlagon felüli célok, a környezetemben senkinek nincsenek hasonlók, ezért nem tudok innen sem erőt meríteni, maximum életrajzi filmekből.

Olyan példákra lenne szükségem, amikor nagyon távolinak tűnt, hogy beteljesüljön a vágyott dolog.

Könyvajánlókat is szívesen fogadok.



ápr. 14. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 HunLo ***** válasza:

,,Van pár olyan célom, aminek a teljesítése extrém nehéz. Nem tartom lehetetlennek, nincs bennem ilyen gátló tényező, és tudom, hogy minden képességem megvan hozzá, hogy elérjem ezeket. Inkább úgy fogalmaznék, hogy amilyen élethelyzetben vagyok jelenleg, ahhoz képest lenne drasztikus változás."


Hajrá:)

Csináld! :)


,,Olyan példákra lenne szükségem, amikor nagyon távolinak tűnt, hogy beteljesüljön a vágyott dolog."


pl:

Gandhi elérte azt ,hogy India függetlenedjen a Brit Birodalomtól!

ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1,2 köszönöm, azon vagyok!


Személyes élettapasztalatokra lennék kíváncsi, ha valakinek van ilyen, az megoszthatja velem! Köszi előre is!

ápr. 14. 14:21
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Az az élettapasztalatom, hogy ha szeretnék valamit, azért dolgozok. A hit kevés, de szükséges alapfeltétel.
ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 HunLo ***** válasza:
100%

Én sajnos régebben az iskolában kicsit sem voltam népszerű ill mind testileg,lelkileg,szellemileg sajnos gyenge voltam.Mondhatnám ,hogy én voltam a legyengébb.


De utána bementem középsuliba ott elkezdtem súlyzókal,saját testes edzéseket csinálni ill meditálni,könyveket olvasni,pozitív megerősítéseket használni,vizualizálni különböző dolgokat stb.

És egyszer csak azt vettem észre ,hogy én lettem a legerősebb az iskolában ill a legnépszerrűbb.Mind lelkileg,testileg,szellemileg.

Az osztályban élen járó lettem(ami valóban úgy volt ,mert az osztályzatokon kimutattható volt,Ezeket a dolgozatokat kőkeményen ellenőrizték és nem voltak a legkönnyebbek.).


Az én iskolás életem története nagyon nagyon nagyon röviden és tömören.


Ez egy valódi siker történet.

Konkrétan az általános sulis az össz osztálytársaim közül(mind barátok,ellenségek)én fejlödtem a legtöbbet pozitív irányba.



A szellemi,lelki fejlődésem az fokozódik.

Jelenleg 3 könyvet olvasok,tanulok.

Lelkileg is fejlődtem ,mert pl:vegetáriánus lettem.(Én szerintem ez is egyfajta lelki fejledtség akkor ,ha valaki azért mond le a húsról ,hogy az állatoknak jó legyen.Mint ahogyan én is csináltam(Ez is egyfajta altruizmus, de kapcsoltaban van az aszkézis el is.

ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4, na ne mondd...tényleg?


mondod ezt nekem, aki kidolgozza a belét. Mint írtam, extrém nehéz célokról van szó. Nincs a környezetemben olyan példa, akinek bármi hasonló is sikerült volna, sőt a legtöbb még degradál is, hogy hogy merészelek én többet akarni, és minek teszek erőfeszítéseket, minek ez a rengeteg - szerintük - felesleges áldozat.

Nyilván nem azon a szinten tartok, hogy dolgozni kéne érte...

ápr. 14. 14:49
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

6

Na, majd ha ott tartasz mar, hogy dolgozz erte,akkor vagy a jo ut legelejen.

Es nyilvan realis celok kellenek. Nem irtad le, mik a celok, de pl en hiaba is tuznem ki, hogy topmodell leszek, oreg is vagyok, alacsony is es tobb mint 45 kilo.


5

A vegehez. Ha altruizmus, miert is jarulsz hozza a szenvedeshez, ami pl a tejiparban es a boriparban vagy a kozmetikai tesztelesekben tortenik az allatokkal? Igen, vegan vagyok, es igen, ugrok az ilyen onelegult vegetarianus szovegre. Csak azert irom, h gondolkozz el, valaszolni nem kell, mert csak szetoffoljuk a kerdest. Privatban nem beszelgetek, de egyedul is tudod ertelmezni, kikutatni, miert irom ezt. ;)

ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ez hihetetlen, komolyan én vagyok a hülye, hogy ezotéria témában teszek fel kérdést... mégis mit vártam.

én mindig normálisan válaszolok mindenkinek, ha teljesen irreleváns lenne a mondanivalóm, nem tudok hozzászólni, akkor nem válaszolok.

Köszönöm 7-es, hogy elmondod ugyanazt, mint a 4-es.

Egyáltalán meg van az, hogy mi az a manifesztáció?

Nem az a kérdés, hogy kell-e a dolgozni a célokért. Nem is az, hogy reális-e vagy sem. Szerintem ha elolvasod a kérdésem alatti szöveget, erre is megkapod a választ.


"Nem tartom lehetetlennek, nincs bennem ilyen gátló tényező, és tudom, hogy minden képességem megvan hozzá, hogy elérjem ezeket."


Tehát, miről is beszélünk?

ápr. 14. 17:18
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

En nem tudom, te mirol beszelsz.

Tokjo, h megvannak a kepessegeid stb., egy hianyzo fontos lancszem van, hogy dolgozz rajta. 🤷‍♀️

ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Vagy ha ezoteria. Hat az univerzum nem ugy mukodik, h kuldi a sult galambot. Ha megvan a kepesseged, realis a cel,akkor szepen elkezdesz dolgozni rajta, beleteszed az energiat es a jo uton jarsz, akkor majd az univerzum is megtamogat menet kozben. Nem tudom, eleg ezoterikus-e, de igy mukodik.
ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!