Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pozitív manifesztációs tapaszt...

Pozitív manifesztációs tapasztalatokat írnál nekem?

Figyelt kérdés

Van pár olyan célom, aminek a teljesítése extrém nehéz. Nem tartom lehetetlennek, nincs bennem ilyen gátló tényező, és tudom, hogy minden képességem megvan hozzá, hogy elérjem ezeket. Inkább úgy fogalmaznék, hogy amilyen élethelyzetben vagyok jelenleg, ahhoz képest lenne drasztikus változás. Átlagon felüli célok, a környezetemben senkinek nincsenek hasonlók, ezért nem tudok innen sem erőt meríteni, maximum életrajzi filmekből.

Olyan példákra lenne szükségem, amikor nagyon távolinak tűnt, hogy beteljesüljön a vágyott dolog.

Könyvajánlókat is szívesen fogadok.



ápr. 14. 13:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

9, 10 igen, világosan látszik, hogy abszolút nem érted miről beszélek.

Szerinted itt kiben merült az fel, hogy nem kell dolgozni? Írtam én ilyet valahol? Vagy volt olyan kérdésem, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy elérjem a céljaimat? Az ezoterikust csak azért írtam, mert nem találtam más kategóriát a kérdéshez, de féltem attól, hogy kicsit elvont emberek fognak megtalálni, mert alapvetően én nem vagyok az az extrém spirituális vonal.

Arra nem számítottam, hogy még a kérdést sem értik meg. Ne haragudj de ez amit művelsz alapvető szövegértési képességek hiánya.

Elmondod nekem 20-szor hogy dolgozzak rajta. DOLGOZOK rajta! Nem ez volt a kérdés.

Inspiráló történeteket szerettem volna olvasni azoktól, akik szintén valamilyen nehézséggel, problémával küzdöttek az életben és végül sikeresen megoldották, közben a manifesztációt is alkalmazták.

Ebben hol van az, hogy én tőled tanácsot kérek, hogy szerinted dolgozzak-e céljaimon, vagy sem?

Kiemeltem azt is, hogy extrém nehéz célokról van szó, gondoltam ez valamelyest sugallja egy picit, hogy már túl vagyok pár dolgon az életben. Vagyis megküzdöttem már sok dologért. Ezen a szinten, ahol vagyok, már kevés a "sorstárs". Inkább jellemzőek ugyanazok a károgók mint te, akik valami végtelen pesszimizmusban szemlélik az életet és imádják lehúzni a másikat, kötözködnek minden baromsággal, de értelmesen nem tudnak hozzászólni a témához, mert fogalmuk sincs róla, milyen az amikor valaki átlagon felüli dolgokat akar elérni.

ápr. 14. 18:26
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

Ja hogy te egy szinten vagy, bocs...

🤣🤣🤣


Szerintem a "dolgozz erte" nem egy elvont spiri tanacs. A manifesztacio meg pont egy ezoblabla. Szoval forditva van ez, mint ahogy irtad. Nem baj.

Meg aztan nem irtad, a kerdesben, h te dolgozol mar erte, viszont ezoteria kategoria, manifesztacio pont azt sugallja (nekem), hogy a melot meg akarod uszni.


Peace.

Vege

ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen, ezen a szinten... mert a céljaim átlagon felüliek, ebből kifolyólag a nehézségeim is. Nem találok a mindennapjaimban ehhez hasonló példákat, és azért, hogy ne húzzon vissza folyamatosan a környezetem, ilyen eszközökhöz is folyamodok, hogy manifesztációs gyakorlatok.


Nem tudom mi ebben a fura, de ha nem érted a kérdésben az alapfogalmat, nem kell válaszolni. Az, hogy valaki végez különböző mentális gyakorlatokat, vizualizál, meditál, állít a gondolkodásmódján, miért zárja ki azt, hogy a szó hagyományos értelmében véve kőkeményen dolgozik is a céljain. Csak a dolgozás folyamata nagyon hosszú, erőt próbáló, sokszor nem mutatkozik semmilyen eredmény sem. Az ilyen fázisokban, a mélypontokon jönne jól egy pozitív történet, ami erőt ad. És igen van az a szint, amikor már csak valami elvont dolog, egy megmagyarázhatatlan hit ad reményt, egy további löketet a folytatáshoz.


Mégis hova máshova tettem volna a manifesztációt...majd beteszem legközelebb a politikába.

ápr. 14. 18:55
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Aki kijelenti, hogy mekkora szinteken van, az tulajdonképpen nincs olyan szinten. :) Még ha ez így is lenne, mi a fészkes fenét keresel a gyakorin?
ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Aki kijelent dolgokat anélkül, hogy biztos tudása, bizonyítéka lenne róla, kiváltképp számára ismeretlen emberek élethelyzetéről, az egy kicsinyes, rosszindulatú elmebeteg. Internetes berkekben úgyis hívják egyszerűen, hogy troll.


Fogalmad sincs milyen helyzetről van szó, de már cseszteti a csőrödet, szagot fogtál, hogy esetleg valaki jobb helyzetben lehet, mint te, és nem bírtad ki, hogy ne böfögd ide proli bölcsességed.


Szép, hogy ezzel magadat is degradálod, mert hogy te is éppen itt vagy ezen az oldalon :)


Én személy szerint tapasztalatcserére jöttem, merthogy itt általában azt csinálják az emberek, egy bizonyos IQ szint felett az adott kérdéshez szorosan kapcsolódóan. Neked ezt nem sikerült megugrani. Nem kérdezem meg, hogy te miért vagy itt, mert nyilvánvaló. Belekötni akibe csak tudsz, ismeretlen embereket vegzálni anonim módon az interneten. Szép teljesítmény, bravó, gratulálok neked! 👏👏👏 Te biztosan jó szinten vagy öregem!

ápr. 15. 16:39
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Például, ha kicsit közelebbit mondanál erről, hogy mit csinálsz éppen, akkor lehet, hogy nem ítélnének meg ilyen negatívan. Tudod, az átlag ezós kérdező vagy troll, vagy pszichésen sérült, esetleg valami más okból nagyon nem látja magát reálisan. Ne vedd magadra.


Könyvek:

Rhonda Byrne: A titok, amely megváltoztatta az életem

Ez A titokhoz egy kiegészítés, tele olyan történetekkel, amikor a manifesztáció segített. Magát A titkot én annyira nem szerettem, szerintem nagyon szűrni kell belőle a bullshiteket, és a többi folytatás is csak ismétlés. De ez a könyv motiváló történeteket ír le.


Ester Hicks és Jerry Hicks könyvei. A Kérd és megadatik 1. része főként.

Írod, hogy amúgy nem vagy egy túl spiri alkat, de ezekkel a gyakorlatokkal tartod fenn a motivációt. Itt vannak gyakorlatok. Viszont ők is elég spiri vonal.


Haanel: A mesterkulcs rendszer

Itt is gyakorlatok vannak, egy 24 hetes program.


Dan Millman: A békés harcos útja

Sikerkönyv. Film is van belőle. Motiváló.


Daniel Keyes: Virágot Algernonnak

Sikerkönyv, szintén van belőle film is. Szomorú a vége, viszont hatalmas tudományos felfedezés meg minden ilyesmi. Jó könyv.


De, ha közelebbit tudnál mondani, hogy mi kéne, akkor talán könnyebb lenne jól válaszolnom. Így nem tudom segítettem-e.

ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Tehát leírod, hogy troll vagyok, aztán trollkodsz egy még nagyobbat. :)
ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16, nagyon köszönöm végre az értelmes választ, át fogom nézni a könyveket amiket ajánlottál. A többire is reagálok majd kicsit később.


Köszi még egyszer!

ápr. 15. 17:12
 19/19 anonim ***** válasza:
Betegséget is tudsz magadnak manifesztálni anélkül hogy tudnád hogyan csináltad. Nyomon követni a folyamatot azért sokkal nehezebb.
ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!