Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezoterikusok, ti mit kezdenéte...

Ezoterikusok, ti mit kezdenétek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Holnap utaznánk el, viszont eléggé betegek vagyunk a férjemmel. Mire ügyeljünk? Persze gyógyszereket viszünk magunkkal, tünetenyhítő szereket. Maszk stb. Első 1-2 napon tudjuk hogy rossz lesz persze, de lemondani nem szeretnénk, 2 éve erre vártunk, azóta sehol nem voltunk kb még szabin sem. Illetve akik szintén így jártak mennyit vett el az élményből pl, városlátogatás során, hogy betegek voltatok?

ápr. 15. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Egy igazi jó ezoterikus bevonzza a gyógyulást, illetve segíthetnek a gyógyító Garajev számok pl.
ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszi és ezt hogyan kell?
ápr. 15. 17:00
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Az Grabovoj. XD És úgy kell, hogy felnyitod a könyvet, kiírod a betegség jellegének megfelelő számot. Elteszed a cetlit, magadnál tartod. A kezedre is felírhatod, csak le ne izzadd a nyaralás során.

Az, hogy mennyit vesz el az élményből a betegség... hát egy jó kis kötőhártya gyuszitól lehet, hogy semmit se fogsz látni. Ha fújod az orrodat, akkor lehet, végig fújni fogod. Közben azért néha tudsz egy fotót készíteni, mint a rohanó Ázsiaiak. De, ha maszk lesz rajtatok, akkor lehet 1-2 méter körzetben kerül titeket majd egy csomó ember. És ez végülis jó, többet láttok majd.

ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3 te is már nyaraltál esetleg betegen?
ápr. 15. 17:21
 5/19 Grimfox ***** válasza:
70%
Szerintem aki tudatosan él, lemondaná az utazást. Nem csak azért, mert a saját élménye ezzel romlik, hanem mert másokat is veszélyeztet a fertőzéssel. Biztosan nagy áldozat, ha már évek óta vár rá az ember, de az ezotzériában a lemondás gyakori, és szükséges a nagyobb jó érdekében.
ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5 köszi, akkor te lemondanád? Igen sokat vártunk rá, de most lázasak vagyunk
ápr. 15. 17:52
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek az élete álmát tette tönkre ezoterikus szempontból a sors, amit már soha nem lehet visszahozni mert ez nem egy balatoni nyaralás lett volna, hanem egy akkori egyszeri alkalom és úgy mert tönkre amire max 0,0001% esély volt


Egy ilyen hétköznapi helyzetbe hogy beteg vagy egy kisebb nyaralás előtt nem vonnám be az ezotériát

ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Grimfox ***** válasza:
62%

Én lemondanám, főleg ha lázas vagyok.

Ha ti nem vagytok komolyan valamilyen ezoterikus irányzat követői, akkor szerintem inkább a saját belátásotokra kellene hagyatkoznotok. Aki önként lemond valamiről, az teljesen más érzés utólag, mint ha tanácsot követve tenné.

ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8 ezen lamentálunk a párommal, mindenünk fáj, de holnap délelőtt kellene indulni, és úgy vagyunk/voltunk, hogy a tengerparti levegő jót tesz és gyorsan kijövünk belőle
ápr. 15. 18:00
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. Lázzal, fertőző betegséggel nem voltam még nyaralni. Szerintem úgy ne is menjetek, ha ennyire betegek vagytok.
ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!