Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezoterikusok, ti mit kezdenéte...

Ezoterikusok, ti mit kezdenétek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Holnap utaznánk el, viszont eléggé betegek vagyunk a férjemmel. Mire ügyeljünk? Persze gyógyszereket viszünk magunkkal, tünetenyhítő szereket. Maszk stb. Első 1-2 napon tudjuk hogy rossz lesz persze, de lemondani nem szeretnénk, 2 éve erre vártunk, azóta sehol nem voltunk kb még szabin sem. Illetve akik szintén így jártak mennyit vett el az élményből pl, városlátogatás során, hogy betegek voltatok?

ápr. 15. 16:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10 köszi a választ, 10 nap lenne úgy 1-2 napot szánnánk a gyógyulásra, mivel tegnap kezdődött
ápr. 15. 18:10
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
Én lázasan örülök, hogyha egyáltalán járkálni bírok a lakásban, meg el tudom látni a legfontosabb teendőket.
ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

2) en nem tudom mert én nem vagyok jó ezoterotikus. Látod, még a Garajev számokat is elrontottam. De az is lehet hogy


1) A SORS más utat szánt nektek (mint az utazás)

2) a karmád miatt nem jön össze az utazás

3) a semorgoziták próbálnak mekkgátolni hoty elutazzz

ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha repülővel mész, egy nátha is nagyon kellemetlen. Én elmentem így is, egyszeri élmény volt, senkinek nem adtam tovább a betegségemet, arra vigyáztam. Az első két nap kellemetlen volt, de a harmadiktól már semmi gond nem volt. Akkor menjetek el, ha nem súlyos betegek vagytok, csak pl. náthásak, max. hőemelkedéssel. Orvossal nehezebb kommunikálni külföldön, ha szükség lenne rá (hacsak nem beszéled a nyelvet perfekt).
ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A hoxàn is feltetted :)

Jó utazàst 🤗 gyors regeneràlódást

ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én az ingát kérdezném,az sosem hazudik.
ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Grimfox ***** válasza:
68%
Ebben az esetben az inga csak azt mutatná meg, mi a legbelső vágya a kérdezőnek, melyiket választaná szíve szerint, nem azt, hogy melyiknek lesz a legjobb végkifejlete.
ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi szépen elmentünk, és meg is gyógyultunk közben.
ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18 nektek milyen tüneteitek voltak?
ápr. 18. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!