Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt olyan álmod, gondolatod...

Volt olyan álmod, gondolatod amit meg tudtál valósítani a való életben? Mi volt az?

Figyelt kérdés
ápr. 16. 08:53
1 2
 1/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

Iskolás koromban betévedtem fiatal srác boltjába és megtetszett, hogy nincs főnök, maga ura.

Évek múlva egy saját vállalkozásban találtam magam.

ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2# 🤣🤣🤣🤣🤣
ápr. 16. 11:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez miről szól? Nem értem hogy miért nem lehet magyar nyelvű videót betenni Magyarországon, ha már valaki mindenképpen videót akar mutatni.
ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a kérdés sem feltétlenül ebbe a kategóriába való, de ez még hagyján, ha tágabban értelmezzük az ezotériát.
ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hang nélkül néztem meg. E szerint az ázsiai srácnak volt egy álma ahol leszopta a saját apját. Kérdezte a lány tőle, hogy milyen volt amire azt mondta, hogy hosszú és fájdalmas.
ápr. 16. 12:24
 7/13 anonim ***** válasza:
A 4-es és 5-ös vagyok. Köszönöm hogy leírtad, de szerintem ez nem olyan álom volt, amire vágyott, a kérdésed gondolom azokra az álmokra vonatkozik, amikre az ember vágyik napközben, ébren is.
ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, tehát a kettes csak viccelődött ezzel a videóval.
ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen , ez csak vicc.


És jól látod a kérdésem arra vonatkozik, hogy álmodtál valamit amit később megvalósítottál vagy nagyon sokszor visszatérően gondoltál valamire ami nagyon érdekelt vagy nagyon szeretted volna és végül sikerült elérned és megvalósult a gondolatod.

ápr. 16. 13:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudatos álomba smárolni egy sráccal ha mar igazabol mem lehet
ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!