Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi volt az első gondolatod...

Mi volt az első gondolatod amikor UFÓ-t láttál előszőr?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert akkor az ember megdöbben és teljesen máshogy jár az agya meg cselekszik pl eltervezi ha jönnek az ufók, pl barátságosan fogadja őket. Megkínálja kávéval, teával, közben meg ha meglát egyet megijed és rájuklő.


Ezt egy kanadai simerősöm mesélte nekem. Az érdekel hogy veled ez hogyan volt?


2013. júl. 11. 23:46
1 2 3
 1/28 Salamon Bálint ***** válasza:
77%

Gondolkodtam, hogy mi lehet (aszem ezért is a neve Azonosítatlan Repülő Tárgy).

Aztán eszembe jutott, hogy bulit tartanak és lampionokat reptetnek.

2013. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Te mit szívsz ?:D
2013. júl. 11. 23:54
 3/28 anonim ***** válasza:
Az micsoda? Áhh tök mindegy, úgy se száll le...
2013. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Te kérdezed, hogy mit szív a válaszoló?

Nekem az első gondolatom az lenne, ha meglátnék egy ufót, ami akkor is, ha nem látnám meg.

Kb. annyi figyelmet sem fordítanék rá, mint egy hangyára, egy tollpihére. De nem is jó, mert ezekre figyelek. Ufókra nem és nem is kezdek el fantáziálni.

2013. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Értelek. Neked semmit sem jelent egy idegen űrjármű itt léte :s te vagy az aki asszzokja mindíg mondani, hogy a kenyér úgyse lesz olcsóbb. Ok felőled atomot is robbanthatnak melletted, nem számít. nem baj. Van ilyen is. Mondani szokás : Magyaros hátán fát lehet vágni :D Nem baj.
2013. júl. 11. 23:59
 6/28 Salamon Bálint ***** válasza:
Kedves kérdező! Te UFO-t kérdeztél, nem holmi idegen űrhajót. Ennél fogva felháborodásod indokolatlan, hisz egy UFO éppoly figyelemre méltó esemény, mint egy magányos fa a rét közepén. Azon se gondolkodik el az ember (a normális), hogy "mégis, hogy a fenébe került az oda".
2013. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Salamon Bálint ***** válasza:
Amúgy meg honnan tudnád, hogy idegen űrhajót látsz, mikor azt sem tudod, hogy hogyan néz ki egy olyan?
2013. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Az UFO az idegent jelent űrhajót is meg lényt is, de nem baj ha most nem érted meg hisz be vagy szívva. Majd máskor:-D


Az űrhajó látható pl úgy cikázik, mint ami nem földi. Kb ezt mindenki tudja a világon csak te nem ? :D

2013. júl. 12. 00:04
 9/28 Salamon Bálint ***** válasza:
71%

Ó elnézést, biztosan akkor én tudom rosszul, hogy az UFO jelentése Unknown Flying Object, ami bizonyára azt jelenti, hogy Idegen Űrhajó Vagy Lény.


Folytatom is a szívást...

2013. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Salamon Bálint ***** válasza:
Occam borotvájáról hallottál már?
2013. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!