Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem egyszerű...

Mondanátok nekem egyszerű szellemidézéseket?

Figyelt kérdés
Olyat amit bármikor megtudok csinálni.... amit 2-en is meglehet!! olyan kéne nekem!! Aki nem hisz bennük, vagy nem tud normálisan válaszolni az ne is írjon pls!!
2010. nov. 1. 16:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És ne úgy vegyétek hogy háborgatni akarom a szellemeket!! csak egy régi titok megfejtéséhez kéne...
2010. nov. 1. 16:56
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

1.Normális válaszoló :)

lehet hívni is akit megakarsz idézni de ez nem mindig sikerül.

mert ilyenkor a megidézett kiván szellem dönt hogy jön -e vagy sem .ha betudja zárni a kaput vagy nem tudom mi. lehet hogy kockázatos neki.


így vagy megjelenik vagy nem.


a többi szellemidézés technikával úgy tudom kényszeríted hogy jöjjön.



ja és szerintem ezzel foglalkozó témájú oldalra/fórumra írj mert itt nem várhatsz sok normális választ .

(tapasztalat meg látszik hogy sok hülye válasz érkezik)

2010. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Nanducy ***** válasza:
55%
Menj egy tükörhöz legyen a helyiségben teljesen sötét furdulj meg 5-szö a saját tengejed körül közben mond szintén 5 -ször hogy fehér ruhás mennyasszony majd fordulj eggyet az adiggival elle tétesen és mond ki annnak a nevét akit meg szeretnél idézni.
2010. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Könnyen lehet idézni, a gond nem is az. Inkább a hatása, amit rád gyakorol az idézést követő pár hétben. Az a nem mindegy. Ha ezt bevállalod, akkor vágj bele.

Amúgy egyszerű. Egy lapra egy körben felírod az összes betűt, számot és azt, hogy "igen" illetve "nem". Lsd: OUIJA tábla. Egy pénzdarabbal vagy lefordított pohárral lehet próbálkozni. Ketten is. Ráteszitek finoman a mutatóujjatokat és hívjátok a szellemet. "Szellem, ha itt vagy, adj jelt, mozgasd meg a ..." Ha beleélitek magatokat, hamarosan megmozdul az ujjatok alatt a tárgy. Innentől rendes párbeszédet is folytathattok vele, csak várjátok meg, amíg apró mozdulatokkal betűről betűre megválaszolja a kérdéseiteket.

2010. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jajj olyan jókat mondtatok!!! nem hittem volna, hogy legalább 1 valaki is normális választ fog adni,mert láttam más szellemekkel foglalkozó kérdést de azt is mind túlkritizálták!!de eddig 3-an is válaszoltak normálisan!! Nagyon Köszi nektek!!! :D:D:D:D tényleg KÖSSZZZ!! jaj és 17:34 akkor a szellemmel hogyan tudok kommunikálni?? benne lesz a tükörben vagy kint a tükrön kívül?? és hogyan tudom majd elküldeni???
2010. nov. 1. 18:45
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Hát, én a barátnőmmel ezt próbáltam ki:

Egymással szemben leültök törökülésben, és megfogjátok a kezeteket, közöttetek háromszög alakban legyen 3 gyertya, mellettetek pedig egy tükör. Ezt legjobb éjfélkor csinálni. Hunnyátok be a szemeteket, és mondjátok ki háromszor annak a nevét akit meg akartok idézni, majd forditsátok a tükőr felé a fejeteket, és ott is mondjátok ki 3-szor, majd megint 3-szor... És a tükörben meg kell jelennie. Nekünk nem sikerült, de lehet, hogy nektek fog, mivel mi az egészet végigröhögtük :)

2010. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok párat de nagyon kockázatos szellemet idézni!De azért leírok egyet:

Ezt ketten kell csinálni.Te és mondjuk a barátnőd üljetek le egymással szemben egy sötét szobába.Égjen két gyertya az egyiken a Te,a másikon a barátnődneve legyen.Csukjátok be a szemeteke,fogjátok meg egymáskezét és mondjátokki háromszor azt a szellemnek a nevét akit meg akartok idézni.Kérdezzétek meg,hogy itt van-e?Mondjátok hogy aggyon egy jelet(Semmi képpen se azt,hogy elalszanak agyertyák mert arra szükség lesz!).Kérdezzétek meg,hogy megakar-e ölni,kínozni stb....Ha az egyik gyertya alszik el akkor csak azt az embert akarja megtámadni,ha mindkettő elalszik akkor mindkettőtöket meg akar támadni,ha eggyik sem alszik el folytathatjátok az idézést.Ha viszont mind kettő elalszik akkor azonnal kapcsoljatok fel mindent,a gyertyákat törjétek el,és menjetek ki a szobábol de legalább 5 óráig ne menjetek vissza!Ha kíváncsi vagy még valamire írj nekem levelet!

2010. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!!
2010. nov. 4. 17:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2010. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na idéztetek?hogy sikerült?
2010. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!