Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg csak egyszerű állatok...

Tényleg csak egyszerű állatok vagyunk, nagyobb agykapacitással?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz ezt elképzelni, hogy ha így van. Akkor tényleg semminek sincs értelme. Adhatunk a dolgoknak értelmet, de hosszabb távon nézve, az is értelmetlen.
2011. júl. 16. 19:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem, én pl. bonyolult állat vagyok. XD
2011. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ezen nekem is sokat jár az eszem (meg amúgy is sok hasonló dologról megy itt a vita) de sokan nem tudják elképzelni hogy így van, mert annyira bonyolultnak tűnik a világ amiben élünk. De nem lehet éppen ez olyan csodálatos benne? Az hogy a semmiből csak úgy létrejöttünk. Persze ez egy másik szemszögből csodálatos, mert az tényleg jobb lenne, ha lenne lelkünk, és valami cél. Hosszabb távon is van értelme, nem egyénileg hanem az emberiséget figyelembe véve.


De, mivel nem vagyok tagadó, ezért nem mondom hogy nem lehet másképp

2011. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Igen, és minden állat arra használja az agykapacitását, hogy a lehető legtovább életben maradjon.Az ember az egyetlen állat, aki tudja, hogy meg fog halni. A többi nem.
2011. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
nem. mi nem állatok vagyunk hanem emberek... óriási a különbség. például az állatoknak nincs lelkük, csak szellemük. lelke egyedül csak az embernek van.
2011. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%

ma 20:18


úgy szeretem az ilyeneket. Egy percig nem gondolkoztak a dolgon, csak szajkózzák amit hallottak


a másik meg hogy utálom hogy ennyire az állatok fölé helyezik magukat az emberek, közben meg egy hajszál választ el tőlük minket

2011. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kedves,20.26. Mielőtt félreértenénk egymást:20.16 vagyok, és annyit mondtam, hogy az embernek tudomása van a haláláról, azt egy szóval sem említettem, hogy több lenne ettől, csak ez az ami megkülönbözteti.
2011. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20:26 nem értem miről beszélsz... értelmetlen.
2011. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
annak válaszoltam aki azt írta hogy mi nem állatok hanem emberek vagyunk, és mekkora a különbség, és hogy nekik szellemük nekünk meg lelkünk van meg bla bla bla. Most meg adja az értetlent. Ezeket hol olvastad, melyik kódexben, vagy melyik bölcs mondta neked? Mert ez az értelmetlen, nem amit én írtam
2011. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

az ember is állat, egyetlen egy dolog különböztet meg minket a többi állattól, a logikus gondolkodás


azt meg nem értem hogy egy állatnak miért ne lehetne lelke, sznob majom...

2011. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt, tulajdonképpen néhányan elég rossz állat módjára viselkednek... :) Szóval vannak a tárgyak, növények, állatok, de az embereket is ide sorolnám. Csak mi jobban tudunk gondolkozni, jobban tudjuk használni a tárgyakat, és újakat alkotni, és mi szervezett társadalomban élünk.


(Mellesleg vagy az embernek is szelleme van, vagy az állatnak is van lelke. De ez a szellem/lélek pont az, amitől élünk, és egyediek vagyunk, ami pedig az állatokban is megvan!)

2011. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!