Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki hisz benne? Ha valaki...

Ki hisz benne? Ha valaki eltávozik az élők sorából, utána találkozhat utána elhunyt vagy előtte elhunyt szeretteivel? Itt most nem a lélekvándorlásra gondolok, hanem magára a tényre.

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne.
2011. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is hiszek.


És durva, de nekem a mamám mesélte, hogy ő többször is ott volt a közeli hozzátartozó halálos ágyánál. 3 rokonnál. És kivétel nélkül mind a három halálesetnél azt mondta, hogy az utolsó pár órában azokhoz beszéltek akik már meghaltak. Halott testvérhez, halott feleséghez, halott nagyszülőhöz. Én azóta hiszek benne. Lehet, hogy ők várták már a meghalni készülőket.

2011. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a fizikai világ létezik hanem úgynevezett más létsíkok ott van pl az asztrál tér.Mikor az ember meghal egy másfajta létbe kerül úgymond.Honnan tudhatjuk ez h működik hogy ott mi van?A szeretteink ott lesznek e még?ha van lélekvándorlás lehet addigra már újjászületik mondjuk az a gyerekkori barát akivel te nagyon szeretnél találkozni de vmi okból tragikus véget ért az élete...nagyon bonyolult téma ez ezer féle fejtegetést lehet róla olvasni mi hogy történhet(ne) konkrétat senki sem tud.
2011. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak remélem, hogy így van. 22/L
2011. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!