Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Természetgyógyászat mágikus...

Természetgyógyászat mágikus módon, van okom félni?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy ismerőse aki természetgyógyász, de azt mondja hogy mindent meg mond ránézésre, olyan dolgokat is amiket nem is tudhat...nekem ijesztő ez, mert a párom azért akar elmenni hozzá, hogy kiderüljön minket egymásnak teremettek-e, és hogy e szerint szeretné eldönteni, hogy van e jövőnk...mert egyenlőre most olyan se vele se nélküle a kapcsolat..de valaki mondja már el legyen szíves, ez hogy lehet, a természetgyógyásznál hogyan lehetséges ez?
2010. nov. 10. 21:09
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia! Tudom, kicsit kései a válasz, és mondjuk kíváncsi is vagyok arra, hogy mit mondott Péter a barátnődnek, de remélem, hogy rájöttél arra, hogy nem kellett emiatt paráznod.

Amikor ez történik: "de azt mondja hogy mindent meg mond ránézésre, olyan dolgokat is amiket nem is tudhat" akkor egyszerűen megkérdezi a születési dátumaitokat, és kínai horoszkóp alapján elmondja, hogy hogyan támogatjátok (vagy nem) egymás energetikáját. Ebben rohadtul nincs semmi varázslat, ha kicsit érdekel téged, utána tudsz olvasni, tanulni.

(Megjegyzés: Még 1993-ban a japán Naruhito koronahercegnek sem volt szabad addig össze házasodnia választottjával, amíg az asztrológusaik nem hagyták jóvá a házasságot.)

De hidd el, én ismerem Pétert, és ő soha nem mondana olyant, hogy ne járj azzal az emberrel, vagy hogy mindenképp menj hozzá! Csak abban segít, hogy a különbözőségeiteket hogy tudjátok a kapcsolatotok előnyére fordítani.

Mindenesetre megtisztelnél, ha akár priviben is írnál arról, hogy mi lett a látogatás eredménye.

2012. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!