Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha (ismétlem, ha) léteznének...

Ha (ismétlem, ha) léteznének vámpírok, milyen viszonyban lennének az emberekkel?

Figyelt kérdés

Vadásznának egymásra, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva? Vagy megpróbálnának valami szimbiózist létrehozni, közös erővel?

Természetesen csak elméleti síkon érdekel a dolog, kíváncsi vagyok, ezt a kérdést mások hogyan látják.


2010. nov. 17. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
megpróbálnának
2010. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a marslakókkal és a hupikék törpikékkel hatalmas interracial orgiákat rendeznének.
2010. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Inkább titokban élnének, nekem vámpírként nem hiányoznak, hogy a sok hülye ember rajtam lógjon és vámpír akarjon lenni. Inkább titokban vadászni, elvegyülni a tömegben, stb. Ahogy már párszáz könyv megírta.
2010. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

szerintem titokban tartaná magát akkor is ha tudomány mondaná hogy nincs csak nem tudják.

ha én lennék én is titokban tartanám mert nem hiányozna a sok hülye ember,meg gondolom körül venné sok kételkedő és majd akkor szarik be amikor rá támad és a nem a kételkedőnek lett igaza.

2010. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

1. kit érdekel?

2. a sok vámpírra izguló kislány aki szereti ezt olvasgatni mind rájuk tapadnának, a rendes emberekre nem is maradna nő, tüntetések lennének, felborulna a gazdaság, kirobban a 3. világ háború, Zehran Kokhren kimenne az űrbe, találkoznánk a vulkániakkal, de látnák hogy a vámpírok miatt mennyire szánalmasak vagyunk és megsemmisítenék a bolygót...



kicsit nagya fantáziám...

2010. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Engem érdekel, például^^

A marslakók meg a hupikék törpikék egy másik történet, azt most mellőzni tessék^^

Csak kíváncsi vagyok/voltam más mit gondol e témáról (amiben szabad hinni és nem hinni - én utóbbit vallom), és mielőtt bárki rámkenné, nem vagyok átázott kisbugyijú, 12 éves bakfis, aki Edwardra élvez:)

2010. nov. 17. 20:16
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
vadásznának. a vámpírnak az ember csak étel, pszichikailag pedig ég és föld a különbség köztük: a vámpír mentállény, az ember egyszerre asztrál és mentál. Egy vámpírnak nincs tehát érzelmi oka arra hogy mentegesse az ételét, az ember meg elég virtuskodó ahhoz, hogy levadássza, akár csak mókából is a vérszívókat.
2010. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem rájárnának a vérbankokra, és nagyszabású véradási akciókat hirdetnének :)
2010. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

elvegyulnenek a tomegben, senki nem tudna a letukrol, maximum amikor hirtelen 2000-3000 ember tunik el, es soha nem hallanak rola tobbet. ha Darren Shan 12 kotetes iromanyat vesszuk alapnak, akkor nem lehetne oket eszrevenni, mert ugye azok a vampirok nem olik meg az embereket, akikbol vert szivnak, csak a verszipolyok


ha pedig a twillightot nezzuk alapnak, akkor szerintem feltunne mindenkinek, hogy hirtelen ilyen sok buzerans lett a varosban

2010. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Olyan viszonyban lennének a emberekkel, hogy a vacsorán rajta lennének az étlapon :) meg a reggelin is. Hát nem csodálatos ez a király viszony :)
2010. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!