Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Természetfeletti lényekben...

Természetfeletti lényekben nem hívők! Szeretnétek, hogyha léteznének természetfeletti lények?

Figyelt kérdés
Én szeretném, sztem sokkal izgalmasabb lenne a világ.
2010. júl. 3. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Magyarán szeretnél természetfeletti lény lenni, az lenne izgalmas. Igen, mindenki szokott fantáziálgatni, de sajnos ez a valóság...
2010. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Én semmiben nem hiszek, ami természetfeletti... Racionalista vagyok és konokul földhözragadt... Szerencsére a világ sejtek és atomok összessége, és makacsul vallom a "porból lettél és porrá leszel" elvet is. Semmi UFO, semmi szellemvilág, semmi Isten, semmi angyalok, és még sorolhatnám. Az ember marhán unatkozik ebben az egyszerű matériából álló világban és kitalál magának ilyen hülyeségeket, hogy valamivel kizökkenjen a szürke hétköznapokból. És a kérdésedre válaszolva: Nem kell semmi, tök jól megvagyok nélkülük is. Van, ami lekössön és kézzel fogható: a kisfiam, a férjem, a családom, a sport, a zene, az egyszerű hétköznapi földi élvezetek.
2010. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Doriiisss válasza:
T
2010. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Doriiisss válasza:
Hupsz, szóval tényleg ha te lennél ilyen lény, akkor sokkal izgalmasabb lenne biztosan. Amúgy ha belegondolsz, pl. ha léteznének vámpírok (és nem a Cullen-calád félék) és sorozatban szívnák a vért ártatlan emberektől, akkor már nem is lenne annyira jó és izgalmas, hogy léteznek. Mindegyik t.feletti lénnyel biztos volna bibi.
2010. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
53%
Iiigen:) Tényleg sokkal izgalmasabb lenne, de ahogy most belegondolok, így is elég lehet sok izgi dolgot csinálni:)
2010. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Higyjél bennük, és máris léteznek! ;)

De az tényleg jobb lenne, ha léteznének, és erre kézzel fogható bizonyíték is lenne. Minden izgalmasabb lenne, sőt, talán veszélyesebb is!

2010. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BlackSword ***** válasza:

Nem hiányoznának... Azt nem tudom, hogy a lényen kívüli idegeneknek milyen lenne a természete, de az emberit azt tudom... Előbb-utóbb kinyírnánk őket...


Én cfsak azt nem értem, hogy a földönkívüli létformák miért természetfeletti lények??? Maximum nem humanoidok, hanem valami más létformka... De szerintem nem kéne őket a vámpírok, az angyalok, és a démonik, meg szellemek közé besorolni... Az idegenek létezhetnek, de ezek nem...

2010. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, szamomra nem ettol lesz izgalmasabb az elet:)
2010. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet ,h butasagot mondok, de letezhetnek eggyes termeszetfeletti lenyek.Nem mindegyik de 1 par igen, szerintem.
2010. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BlackSword ***** válasza:
Már hogy a viharba léteznének természetfeletti lények??? A Természet, és a körülöttünk lévő világ bennünket embereket is beleértve egty zárt, és komplex rendszer... Lehetnek benne hibák, és lehetnek olyan tényezők amiket a tudomány a jelenlegi eszközeivelé nem képes bizonyítani, de hogy egy valami, ami létezése ami nem a rendszer része, és ezáltal a rendszer fölött áll, njem létezik... Vagy a rendszer része valami, vagy nem is létezik... Ha valamit most nem tudunk bizonyítani, akkor majd fogjuk tudni később...
2010. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!