Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » T*i mit gondolt*ok erről az...

T*i mit gondolt*ok erről az elméletről?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném hogy légyszi ne fikázzatok főleg mert csak 13 vagyok.Annyit hallani arról hogy milyen régóta van a föld meg hogy hogyan keletkeztek az emberek stb. Nekem egyszer az jutott eszembe hogy mi van ha ez egy körforgás?Úgy értem hogy egyszer volt egy emberiség és vagy eljutottak addig mint mi vagy majdnem addig mint mi vagy tovább mint mi a technikában a fejlődésben stb., csak kihaltak.És ki tudja hányszor,mondjuk mindig volt valami pl a jégkorszak meg ezek és mondjuk most is lesz és kezdődik előről.Ti mit gondoltok erről és szerintetek ez mennyire lehetséges?
2010. nov. 23. 22:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehetséges . Figyelj ha ki is haltak volna maradtak volna maradványok vagy valami jel tuti !
2010. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz gondolat, nem elképzelhetetlen.
2010. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
:D hát köszi mind 2töknek a véleményt természetesen felpontoztalak titeket :d
2010. nov. 23. 22:34
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, találtak már olyan idős edényeket stb, ami olyan korból való ahol még ember se volt "elvileg".
2010. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is régóta erről gondolkodom. Főleg az imént említett "nagyon régi" leletek vezettek erre, valamint a robosztus építmények is, melyik építéséről semmit sem tudunk, mégis állnak. Ugyanígy olyan leletek is napvilágot láttak már, amit a tudomány igyekezett cáfolni. Ilyen példuál az icai kövek esete. Dinoszauruszokat látni rajta emberekkel. Embereket, akik együtt éltek a dinókkal. Egy indián pár azt mondta ők készítették őket, minden nap kibányászták a köveket, lecsiszolták, majd rávésték az ábrákat. Több, mint 10 éven át minden nap. Azt mondták pénzt reméltek belőle, ezért dolgoztak. De fillérekért adtak túl rajtuk, szóval gyenge a tudomány cáfolata. Aki pedig az icai kövek mellett érvelt, vagy bármit felhozott mellette tudósként: ellehetetlenítették a munkájától. A Dropa kövek és Antiküthérai szerkezet is érdekes téma, keress rájuk.
2010. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehetséges, mégpedig azért nem, mert amikor eljutottunk a fém-szén-olaj bányászás fejlettségi szintjére, akkor az a sok nyersanyag ott pihent a föld alatt már több millió éve a keletkezésük óta, különféle ércek, bányák, lelőhelyek formájában.


Ha már előttünk lett volna egy emberiség akik az őskori szinten továbbjutottak, vagy legalább az 1800-as évek szintjére eljutottak, akkor az a sok fém nem ércekbe zárva lenne megtalálható, hanem egy vékony rozsdarétegként x méterrel a föld alatt, a sok szén és olaj pedig egyszerűen nem lenne ott ilyen állapotban, vagy egyáltalán nem lenne ott.

2010. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
jó mondjuk vehetjük a babilóniai tornyot is meg bármien bibliai épitmény most hogy jobban belegondolok ,elgondolkodtato de akkor is maradványok csontvázak ? ezis egy örök kérdés marad !
2010. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk olyan régen volt hogy már minden annyira eloszlott hogy föld meg ilyenek lett belőle? :D
2010. nov. 23. 22:54
 9/23 A kérdező kommentje:
júúúj vagy izé megint eszembe jutott vmi xD és ha annyira fejlettek lettek hogy bejutottak a föld magjához és mondjuk vmi életet fejlesztettek ott ki? vagy lehet h csak a föld magjának a külseje meleg és a belsejében meg meglehet élni és ott élnek? xD
2010. nov. 23. 22:56
 10/23 Szenthelyi Árpád ***** válasza:
Amennyiben elfogadjuk, hogy az Anyag véges és az Idő végtelen, úgy létezhet körforgás.
2010. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!