Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszel abban hogy minden...

Hiszel abban hogy minden negatív dolog okkal történik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
könnyebb elfogadnom, ha azt mondom, azért vannak, hogy tanuljak belőlük valamit, illetve, hogy megerősítsenek és felkészítsenek valami fontosabbra.
2011. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazából úgy értettem, hogy lekésed a buszt, ideges vagy, de aztán felszállsz a következő buszra, ahol megismered életed szerelmét.
2011. jan. 30. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Hiszek. Egyszer a fizetésemet elnyelte az ATM-automata, mire elintéződött az ügy, elromlott a kocsink, amivel nyaralni mentünk volna külföldre. Ha először, időben megkapom a fizetésem, elköltöttük volna, de így lett pénzünk megjavíttatni a kocsit és el tudtunk menni nyaralni.
2011. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

lekéstem két buszt egymás után, ott bosszankodtam, hogy így is késésben vagyok, tuti el fogok késni, amint átértem a zebrán jött a harmadik busz, és kb 6-7 megállóval később megláttam az első buszt lerobbanva ami tömve volt, tehát a középső buszra szálltak fel az emberek, és néhány ott maradt a buszmegállóban akik nem tudtak a középső buszra felszállni, és arra amin rajta voltam kb 3-an szálltak fel, így is alig voltunk a buszon :D

meg volt egy másik szintén buszlekésős, pont előttem ment el egy busz, amin azért elég sokan voltak, de még felfértem volna, rá kb 7 percre jött a következő, amin senki se volt, csak én, nagyon élveztem :D, és ami mögöttünk jött később busz, az is tömve volt :D (ezt onnan tudom, hogy át kell szállnom, mikor suliba megyek)

2011. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:
Igazából minden okkal történik... Az egymást követő események ok-okozati összefüggésben vannak... És van ami pozitívan érint és van ami pedig negatívan... De hogy bármi misztikus tartalma lenne, vagy bármennyivel is több lenne annál, mint ami, azt kötve se hinném...
2011. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hiszek benne :D
2011. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!