Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A netes „életedben”...

A netes „életedben” mennyire fontos szerepet tölt be a gyakorikérdések.hu?

Figyelt kérdés
Mennyit vagy fennt itt? Várod a válaszokat, folyamatosan vissza-vissza térve a kérdésedhez? Szivesen segítesz, vagy inkább trollkodsz? Szeretsz itt csak úgy olvasgatni? Egytől 10ig mennyire értékelnéd az oldalt?
2011. okt. 24. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Minden nap feljövök,mert most rákattantam nagyon,de volt olyan,hogy fél évig nem jöttem vagy több hónapig:P

Igen,FÉLVE várom a válaszokat.

Szívesen segítek:) Nem jellemző rám a trollkodás.

Igen,szeretek olvasgatni és olyan kérdéseket nézegetni amik érdekelnek.

Én olyan 7-8-asra értékelem.De csak a rajta lévő emberek miatt,akik nem bírnak normálisan válaszolni,de elvárják,hogy nekik normálisan válaszoljanak.Amúgy maga az oldal 9-es lenne,mivel nagyon hasznos!:)

2011. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Szeretem olvasgatni, és szeretek segíteni. Általában ahogy bekapcsolom a laptopot megnézek néhány fontos dolgot, utána párhuzamosan megy több oldal pl gyik, facebook, női magazinok, csajos oldalak, youtube stb. És felváltva nézegetem őket.

Trollkodni nem szoktam. És nem tudom mennyi időt vagyok itt.

16/L

2011. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Szinte egész na megy!

Napi 8 órát minimum be van kapcsolva a gép, ebből 7 én ülök előtte.Ilyenkor párhuzamosan megy másik 2-3 oldallal a Gyakori, és folyamatosan nézem.Végig megyek az általam kedvelt témákon, majd kezdem előröl.

Nagyon szívesen segítek, az pedig különösen jó érzéssel tölt el, amikor őszintén megköszönik a segítségemet.

Trollkodni egyáltalán nem szoktam.

10-re értkelem az oldalt, nagyon szeretem.

2011. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik nem én vagyok az egyetlen akinél állandóan megy. Bár sajnos csak minden 3.nap tudok netezni a munka miatt, s újabban csak telefonról. Nálam csak 9es pár apró hiba miatt, de lehet ez majd javításra kerül nemsokára. :)
2011. okt. 24. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Volt olyan, hogy itt éltem ki a sérelmeimet. Persze nem úgy, hogy gorombáskodtam, hanem a valóságot kicsit megferdítve, de kérdést írtam ki a velem történt esetről, és jól esett arc nélkül beszélgetni róla. De már nem olyan fontos, mint mondjuk egy éve. Akkor heteken át, szinte egész nap fenn voltam, és kihívtam magam ellen a modik haragját.

Szívesen segítek, főleg ha valaki rajzolási tippeket kér vagy könyvet keres, esetleg az állatokról érdeklődik. Ezekhez értek. Néha nekem is vannak kérdéseim, az elég vegyes. Bár néha elszalad velem a ló, és kifejezetten olyan kérdéseket teszek fel, amikre azt hihetik, hogy provokáció. Pedig nem az. Csak éppen vannak felekezetek, amikről nem sokat tudok. Vannak életformák, amikről szintén nem. Trollkodni nem szoktam, de ha valakinek botrányos a helyesírása, akkor szólok neki.


Szerintem az oldal egy 7-es érdemel. Mert jó, hogy van, és sok számítástechnikai kérdésemre kaptam már választ. Jó, hogy van, mert tágul a látóköröm. Jó, hogy van, mert jó érzés megosztani a tudásom. Viszont sok a troll, és rossz, hogy csak egyszer emelhetem ki a kérdésem, mert némelyiket nem szórakozásból teszem fel.


A netes éltemet nem itt élem, hanem a moly.hu-n és a deviantarton.

2011. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
96%

Annyira nem fontos, de jól elvagyok vele.


"Mennyit vagy fennt itt?"


naponta többször


"Várod a válaszokat, folyamatosan vissza-vissza térve a kérdésedhez? "


persze


"Szivesen segítesz, vagy inkább trollkodsz?"


Mivel a politikában járok főleg, így ezt nehéz lenne megmondani.

Kb 1,5 éve kezdtem el látogatni az oldalt, azóta volt már vagy 30 regisztrációm.

Némelyik egész hosszú életű volt (egyik fél évig is:)

Amikor nagyon unom, vagy elbosszant egy béna troll, akkor átveszem a stílusát és kitiltatom magam innen.


Aztán új mailcím, új IP, sütik törlése, új reg.

Rájöttem, hogy itt nem érdemes komolyan venni bármit is.


"Szeretsz itt csak úgy olvasgatni? "

végül is igen


"Egytől 10ig mennyire értékelnéd az oldalt?

6-7

2011. okt. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
72%

Csak egy eklatáns példa:


Ha válaszoltam egy kormánnyal kapcsolatos kérdésre a politikában, de úgy, hogy tudatosan és objektíven elemeztem a helyzetet, akkor le pontoztak.

Ha bíráltam a szélsőjobbot/szélsőbalt, lepontoztak.

Ha épp olyan kérdésbe futok bele, amiben sok az adott pártot támogató és bírálom, akkor lepontoznak.


Ha beírom, hogy rühes Orbán/Gyurcsány, minimum 80%-on fog állni a válasz és napokig 80% körül állhatok (ha keveset pontozok le és sokat válaszolok).

Persze csak addig, amíg nem tiltanak.

Ha éltetem a Jobbikot akkor általában felpontoznak.


Itt ez a színvonal.

2011. okt. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Én elsősorban információkért jövök, másodsorban segíteni, ha tudok. Trollkodás? Nem kimondottan a műfajom, de nem tagadom, hogyha nagyon nagy baromságot kérdez valaki, és éppen olyan kedvem van, akkor - ügyelvén, hogy sértő ne legyek - de a kérdés szintjéhez igazodó válasz azért bemegy.
2011. okt. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én folyton trollkodok^^

amúgy néha ha valamit tudok azt leírom,de anonim oldal,jól ellehet rajt trollkodni:)

2012. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Folyton ezt nézem, szóval nagyon
2016. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!