Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy ezoterikával kapcsolatos kérdésnél eszembe jut valami vicces dolog, és azt le is írom válaszba (nem trágáran, nem megalázóan), egyből gyökér, hülye, f*sz vagyok a kérdező szerint?

Figyelt kérdés
az ilyen ezoterikus emberek azt hittem hogy nyitottabbak, türelmesebbek meg humorosabbak, de nem úgy látszik
2010. dec. 10. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez a véleményem, mint neked, én arra gondoltam, hogy szerintem ez részükről csak valami divathóbort, plusz egy enyhe képmutatás
2010. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Más a gúny és más a vicc. Én értem és szeretem is a viccet, szóval az én kérdéseimnél ez nem gond.
2010. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az itteniek többsége nem ezoterikus, hanem babonás, vagy túl élénk a képzelőereje. Tényleg tisztelet a kivételnek, aki utána is jár a mondandójának és nem sértődik meg, ha esetleg valaki másképp látja a dolgot.

Én tudom, hogy sok olyan dolog van a világon, amit még nem ismerünk és természetfelettinek tartunk, mégis elpoénkodok rajta sokszor. Aztán rám is rám szólnak. :D

2010. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nyitottak, hanem hiszékenyek és ostobák.
2010. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azért mert egy gyökér vagy.

Mellesleg úgy viszonyulnak hozzád ahogy te hozzájuk.

2010. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
látod, látod... megint nem írtam semmi megalázó dolgot, de már gyökér vagyok :D
2010. dec. 10. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem csak az ezoterikával kapcsolatos kérdésnél szólnának le érte. én sem örülnék, ha kérdésemre csak vicceket válaszolnának vissza az emberek, mert azzal nem sokra megyek ugyebár...
2010. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha én kérdeznék valamit, egyáltalán nem bánnám, ha valaki poénkodna rajta, csak ne legyen belőle durva gúnyolódás.
2010. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó gondolkodik jól =]
2010. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!