Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mobil szellem? (nem vicces! )

Shelli kérdése:

Mobil szellem? (nem vicces! )

Figyelt kérdés

Kb 1 hete melózgatok nyugodtan, megcsörren a telefonom, felveszem, hallózok bele nem szól bele senki. Gondoltam megszakadt a vonal nézem a számot visszahívom erre közli a gépi női hang hogy ezen a számon előfizető nem kapcsolható.

???

Tegnap épp megyek ki az épületből telefon a kezemben még nem csörög csak rezeg, ismeretlen szám felveszem erre egy idegen női hang: "tessék, mondjad, haló, figyelek, hallak" ezt ismételgeti full monoton hangon mint aki be van tépve vagy nemtudom... Letettem. Megnéztem a bejövő híváslistát és órák óta senki nem hívott a telóm szerint.

28 éves vagyok ( és lehet zakkant )

Értelmes válaszokat várok.

Köszi


2011. jún. 29. 14:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
23%
nem vagy zakkant.valaki elakar érni a tullvilágról lehet.nem halt meg mostanában valami olyan ismerősöd?
2011. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
59%
láttad a nemfogadott hívás című filmet?
2011. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
14%
abba a filmben halott barát hívogat és első hívás után meghalsz nagyából 1 órán belül xd ez tuti nem az nyugi :D de valamit akarnak tőled az biztos
2011. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
33%

Lol, bocs, az én voltam.

-a halott kiskutyád-

2011. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Nem halt meg senkim mostanában.


Láttam a filmet, meg hiszek is az ilyesmiben, eddig is hittem. De nem akarom, hogy "onnan" hívogassanak..

2011. jún. 29. 14:30
 6/41 anonim ***** válasza:
33%
ha barátod adta a telefont vagy valami ilyen akkor lehet annak egy barátja.egyszerű cseréld le a telefont 100%ban és nem lesz ha igen akkor tuti tőled akarnak valamit
2011. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Annak, aki járt már így, tényleg nem vicces. Nekem saját telóm, titkos szám, mégis egy időben több héten keresztül ugyanabban az időben (1, 3 és 5 órakor pontban) megcsörrent a telefon, felvettem, és nem szólt bele senki (senki ilyen hajlamúnak nem adtam meg a számomat, nem haverok szórakoztak). A második hétre már egyáltalán nem volt vicces...
2011. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
17%
szellemek akarnak tőletek valamit ha nem vagytok kíváncsiak rá váltsatok telefont ha akkor sem áll meg akkor..akkor valahogy beszélni kell a szellemekkel megidézni 1et vagy valami jobbat nemtudok.
2011. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

az is lehet hogy csak pszichésen levoltál terhelve és képzeltél magadnak egy hangot hogy csörög a telefon+egy rezgő érzetet, az is lehet hogy csak magányosnak érezted magad és ezért, vagy csak unatkoztál és úgy érezted valaminek történnie kéne hogy ne unatkozz ennyire és ezért

+ oda képzelted a számot amit visszahívtál

egyanez lehet a 2. ilyennél csak ott már nem képzeltél egy számot

de az is lehet hogy valaki szórakozott veled és van egy olyan program a telójára hogy nem engedi hogy felhívják vagy valami, vagy csak kikapcsoltatta a telefonját és előtte beütött egy véletlen telefonszámot és te akkor hítad vissza amikor az a telefonszám nem létezett

visszatérve az előző variációhoz, ha hiszel benne akkor több az esély hogy ilyen történik veled.én nem hiszek és még nem is történt velem hasonló sem

2011. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Nem voltam -vagyok magányos, se leterhelt. És azt hogy csörög a telefon nem lehet odaképzelni!!!


Meg az a monoton hang, már az is ijesztő volt, pedig akkor még nem is tudtam hogy nem lesz nyoma a telómban.

2011. jún. 29. 14:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!