Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek előre meg van...

Szerintetek előre meg van írva az életünk?

Figyelt kérdés
Láttam ezt a pálma leveles történetet is, és kíváncsi lennék, ki mit gondol erről.
2010. dec. 16. 15:20
1 2
 1/13 Cory Rose ***** válasza:
51%

Nem. Mivel az embernek szabad akarata van, eldöntheti hogy hogyan akar élni.

A sors és társai azoknak az embereknek valók, akik nem képesek önálló döntéseket hozni, vagy vállalni a következményeit a rossz döntéseiknek. Sokkal könnyebb elintézni annyival, hogy "ez a sorsom, így kellett történnie"...

2010. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szamóca. válasza:

nem. nem szeretek ilyenre gondolni sem. akkor semmi értelme nem lenne az egésznek. rádásul szerintem káros hatással lehet az emberi életekre ha ebben hisznek... ha ülsz otthon és könnyes szemmel várod hogy jobbra forduljon a sorsod ahelyett hogy jobbrafordítanád magad, akkor talán örök életedre rossz marad.

az én életemet én irányítom, jogomban áll elrontani is. ez is veszélyes, de így legalább magamat hibáztatom és igyekszem ha valami nemsikerül.

2010. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Írva? Nem.

De az új élet előtt eldöntöd, milyen fontos dolgokat szeretnél megélni, mit szeretnél megpróbálni kijavítani. Események, nem teljes életvonal van előre eldöntve, és ezt is te alakítottad így :)

2010. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bunben szulettunk, s bunbanati imat kell vegeznunk, hogy kegyelmet kapjunk!

En ezt ugy ertelmezem, hogy valoban van egy karma tartozasunk, amikor ideerkezunk, a fizikai sikra, s ezzel a feladattal, hogy a "karmankat" ledolgozzuk, tehat tanulni es tapasztalni jottunk, de kozben mar lelek teren fejlodunk is.

Ez lesz a megirott sorsunk szerintem.

2010. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen meg.
2010. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az életünk főbb állomásai adottak, de hogy hogy jutunk el ezekig és mit hozunk ki belőlük, az már rajtunk múlik. Mintha valamilyen művészek lennénk és mindegyikünk kapna valami alapanyagot, ami már eleve adott, mondjuk egyikünk egy darab agyagot, a másik vásznat, festéket, a harmadik papírt, tollat. Aztán rajtunk állna, hogy mit csinálunk belőle valami edényt, vagy szobrot, tájképet, vagy csendéletet, verset, vagy novellát, esetleg egyebet.
2010. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Megvan írva és már magzatként találkozik a lélek az angyallal és választásra kerül a sor! Miként élni,foglalkozás...stb
2010. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én erősen kétlem. ha mégis meg lenne, nagyon szívesen elbeszélgetnék azzal a (!##&!*@*-val aki írta.
2010. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem.
2010. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a 16:18-assal értek egyet :D
2010. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!