Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nincs megírva előre az életünk...

Nincs megírva előre az életünk? Tovább.

Figyelt kérdés

Annak mi értelme lenne ha előre meg lenne írva a sorsunk? Szerintem semmi.

Véleményem szerint pont az a poén benne hogy nincs előre megírva, hanem minden spontán történik, és mindenről dönthetünk. Ti mit gondoltok erről? Lány.


2010. szept. 18. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szerintem nincsen. ha meg lenne, akkor nagyon komolyan el kéne beszélgetnem azzal a dőrével, aki ilyenre megírta. :)
2010. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

Ez is egy olyan kérdés, amire soha nem tudjuk meg a valós választ, és nagyon megosztja az embereket! Én azt gondolom, hogy meg van írva. Amikor valahogy döntesz, az is meg van írva, mert ha A-t választod, akkor is más történik, ha B-t választod, akkor is más történik! Az, hogy hogyan döntesz sem véletlen, csak Te hiszed azt! Minden sorsszerű, nincsenek véletlenek!

De ez az Én szubjektív véleményem!

2010. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Mi döntünk a sorsunkról a sors csak lehetőséget ad a választásra:)Ez az én véleményem:)

15/L

2010. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Ott a pont!
2010. szept. 18. 17:43
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Én hiszek abban hogy minden meg van írva. Minden tettünknek,döntésünknek oka van. Ez bonyolult és nehéz kérdés. Nem éreztétek még soha,hogy előre tudtátok mi fog történni? Vagy úgy éreztétek hogy ennek így kellett történnie? Ide kapcsolódik szerintem a Deja vu érzés. :)
2010. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
minden ami történik veled az életedben már megtörtént valamikor.tehát minden út meg van írva.DE:mivel bármelyik lehetőség,bármilyen mozzanat megváltozhat akár az utolsó percben is ezért mégnincs megírva a sorsunk.és ez így van jól mert azt jelenti,hogy mindig tudunk hinni vmiben,hogy van remény,hogy úgy végződnek a dolgok,hogy az jó legyen nekünk.pl.ha vki halálos beteg,rossz lenne tudnia,hogy meg van írva,hogy biztos meghal.mert akkor nem lenne értelme reménykednie,hogy meg fog gyógyulni.mindenre van példa az életben,még arra is,hogy vki felépül ugy,hogy már lemondtak róla az orvosok is.
2010. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
69%

Kellemes mulattatás olvsagatni. :)

Sztem baromság, hogy megvan írva. Mert több millirárd ember él a földön és élt. Az ősembereknek és az evolúciónak is megvolt írva vajon? Erősen kétlem. Az életünket mi formáljuk. Másodpercenként hozunk meg számtalan döntést. Azt is most döntöm el, hogy mit írok ide és nem tervezem meg előre sem csak jön ami jön és agyalok rajta, hogy, hogy fogalmazzam meg, majd miután elküldtem ÉN döntöm el, hogy a millió variáció közül mit fogok tenni. Ez is csak az emberi képzelgés egyik szintje. Mint ahogy az emberek megalkották egy felsőbbrendű lényt/világot (istent).

2010. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Érdekes... szerintem a sors egy előre megírt pálya elágazásokkal. Az elágazásoknál dönthetünk, merre megyünk tovább, de döntéseinknek súlya van. mert az elágazásokhoz nincs visszaút... Tehát igenis létezik sors, mint olyan, de szabad akaratunk cifrázza örökké!
2010. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
utolsó! érdekes :) vannak sorsdöntő pillanatok, mikor így vagy úgy dönthetünk?
2010. szept. 18. 19:07
 10/21 anonim ***** válasza:

18:34-es ugyan ezt mondtam el:)

Mi döntünk a sorsunkról, a sors csak lehetőséged ad a választásra,h merre menjünk tovább:)

15/L

2010. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!