Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ez az életcél...

Lehetséges, hogy ez az életcélom/feladatom?

Figyelt kérdés
Mindig is olyanokkal barátkoztam, akikkel senki más, segíteni akartam beilleszkedni, azt hogy mások szeressék, hogy jól érezze magát. Ne legyenek komoly gondjai. Ha sikerült elérnem ezt, akkor csodásan éreztem magam. Lehetséges hogy ez lenne az életfeladatom? Hogy így segítsek az embereknek, vagy csak az ilyen embereket vonzom illetve vonzanak engem?!?
2010. dec. 22. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Az embernek nincs előre megírt életfeladata, legalábbis a hagyományos értelemben véve nincs, ezt Te választod mindig azon állapot fókuszán keresztül, amelyben benne vagy.

Te most olyan állapotban vagy, hogy örömmel tölt el, ha másoknak segíthetsz, ez pedig azért van - kicsit erős kifejezéssel élve - mert valójában neked volna szükséged segítségre.

Gondold át, hogy mi hiányzik az életedből, illetve hogy mely téren kerültél zsákutcába, mik a félelmeid. Ha ezeket sikerül kielemezned és megoldanod, akkor kijuthatsz ebből az állapotból. Persze, csak ha ki akarsz.

2010. dec. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez egy jó meglátás.:D
2010. dec. 23. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj arra, amit elottem tanacsoltak, de megjegyeznem, hogy az egymas iranti szeretet es egymas segitese, az mar eleve a foldi feladataink koze tartozik, de nem jelenti azt, hogy csak ez lenne a legfobb feladatunk.

Ismerd meg onmagad! Figyelj oda onmagadra es igy kifog derulni az, hogy valojaban mire van szukseged, de valoszinuleg, hogy a szeretet hianya, a szereto gondoskodasra van szukseged!

2010. dec. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!