Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi akar lenni? Fura de...

Ez mi akar lenni? Fura de olvassátok el lécci.

Figyelt kérdés

Az van hogy én nagyon beletudom élni magam másokba...Valamilyen szituáció van,mindig az az elsö h beleélem magam,hogy milyen helyzetbe van..Ez nagyon rossz..

Mikor haverjaim b*sztatnak egy gyereket akkor is..Hogy milyen sz*r lehet neki..Vagy ez mindenkivel igyvan?Mert a körülöttem lévökkel nagyon nem..


2010. dec. 29. 03:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Bár a kérdés inkább hogy miért,meg mindenkivel igyvan?

amúgy 15(1 hónap) /F

2010. dec. 29. 03:12
 2/12 A kérdező kommentje:
aztmég hozzá tudom irni h túl könnyen élem bele magam>.>
2010. dec. 29. 03:16
 3/12 anonim válasza:

Szerintem ez nem baj. Ezzel én is így vagyok, bár a lányoknál persze gyakoribb. Jó pszichológus lehetne belőled, csak meg kell tanulni azt is, hogy megvédd magad az állandó negatív hatásoktól, mások problémái nem nyomhatnak le téged teljesen. A felnőtt élet előbb-utóbb úgyis megkeményít majd(sajnos).

Én az egészségügyet választottam, ott aztán mindig van lehetőség együtt érezni.

2010. dec. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Erre legyél büszke! :) Én is nagyon együttérző vagyok.Például,ha látok egy filmet ahol valakit bántanak,szó szerint érzem az áldozat fizikai és lelki fájdalmait.Nem mindig jön jól,hisz ki szeretné mások bajait teljesen megtapasztalni,de ezt áldásként kell felfogni,hisz elég ritka az olyas valaki,aki nagyon együttérző,főleg ilyen korban és főleg a férfiak közt.
2010. dec. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Azért tetted ezt a kérdést az Ezotéria kategóriába,mert úgy érzed ez valami természetfeletti dolog lehet nálad?Közlöm veled,hogy ebben nincs semmi ilyesmi,egyszerűen csak jól neveltek a szüleid,és a jót tanultad el a környezetedtől is.
2010. dec. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos fokig jó tulajdonság, viszont én is nagyon beletudtam élni magamat más problémájába, éppen ettől lettem pánikbeteg, és depressziós. Az egészséges középút mindig jobb, mint a túlzott aggodalom. Még öt évvel ezelőtt cipeltem a családom összes terhét, és beleroppantam. Viszont lassan, de biztosan lábalok ki ebből a helyzetemből. Sokkal keményebb ember lettem, és tudok rangsorolni.
2010. dec. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez egy fejlett empatikus képesség, amit, ha ügyesen használsz és jó célokra fordítod, hasznodra és mindenki más hasznára lehet. Csak meg kell tanulnod kezelni.
2010. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
empátia. Ha kitanulod, ha megtanulod az alkalmazását, nagy hatalmat fog jelenteni.
2010. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
wow köszönöm.akkor ez most jó :))
2010. dec. 29. 19:03
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó.hogy tanulhatnám ki?
2010. dec. 29. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!