Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez elég jó indok a magántanulá...

Ez elég jó indok a magántanuláshoz? Lécci olvassátok legalább el! :D

Figyelt kérdés
8.os vagyok. a szüleim elváltak pár éve és anyunál lakom, de szoktam menni apuhoz is. sulit váltani nem tudok, mert ez az egyetlen suli a közelemben. ha azt mondanám az igazgatónak, h szeretnék magántanuló lenni mert családi okok miatt apuhoz költözöm, de erre az egy évre nem akarok megint sulit váltani (mert egyszer már váltottam) meg az ottani suli nagyon nehéz, meg amugy is nehezen illeszkedtem ide is be, nem kakarom ezt megint végigcsinálni, akkor meg fogják engedni?? ha kell akk mnden hónapban levizsgázom.
2011. szept. 14. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A szüleiddel már megbeszélted?
2011. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, mindketten támogatnak
2011. szept. 14. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos biztos, hogy ezt nem fogják engedélyezni. Nem tudom, lehet félreértettem, de most te konkrétan azért nem mennél másik súléba, mert még egyszer túl kéne esned a beilleszkedési meg hozzászokási procedúrán? Mert, ha igen, hát erre tuti nemet mondanak. Pont pár éve szigorítottak ezen az egész magántanulási dolgon és csak extrém esetekben engedik meg, pl ha krónikus beteg vagy, vagy terhes.
2011. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!