Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnéék? (Lécci...

Hogyan fogyhatnéék? (Lécci olvassátok a lentieket)

Figyelt kérdés
Igen tudom h már sokan kérdeztek ilyet de nekem muszáj úgy feltennem a kérdésemet ahogy én szeretném.. Szóval tudom már nincs sok idő,de hogyan tudnék nyárig vagyis úgy mondom h jún.15-20-ig lefogyni?? nem vagyok olyan vészes szerintem h évek kellenének. 14éves vagyok és 63 kg.( Lécci,olyan válaszokat nem kérek amivel gúnyoltok h kövér vagy vagy akármii..) igazából a combomból kéne egy kicsit , a hasamból egy kicsit többet (szeretném ha nem is nagyon de kicsit laposabb lenne) és a derekam az amiből kéne még fogynom egy minimálisat. Nagyon szépen kérlek titeket h normális válaszokat adjatok.megköszönném. Előre is köszi mindenkinek!!!! :)
2011. máj. 25. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Először is kerülni az édességeket, sütiket, fehérkenyeret, fehérlisztes dolgokat, kolát, fantát, szprájtot, csokikat, zsíros kajákat. Egyél sok fehérjét: hal, csirkemell, pulykamell, sertsécomb, soványtúró, tojás stb. Rizs is mehet. Sok zöldség, saláta. Gyümölcsök (banánt ne nagyon). Napi 2-3liter víz. És ezek mellett aerob mozgás. Napi fél óra legalább (heti 4szer minumum, de többet is csinálhatsz, hiszen már nemsoká június.), ez lehet bicikli, futás, lépcsőzés stb. Neten találsz róla infót, írd be keresőbe hogy aerob edzés, sok mindent kiad rá. Remélem valamennyit segítettem.
2011. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne egyél és ne igyál semmit amiben cukor van. Valamint a sós ropogtatnivalókat is hanyagold. Semmi olajos vagy zsíros étel ne kerüljön az asztalra. (tehát ami pl. olajban sült) és én a helyedben a tésztát és a burgonyát is mellőzném, bár...valamennyi szénhidrát kell a szervezetnek, de ezekkel is csak csínján. Sok víz, zöldség, fehér húsok. és mozgás, szerintem legalább napi egy óra folyamatosan.
2011. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
h
2011. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek!! sokat segítettetek..!! (:
2011. máj. 27. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!