Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valóban működik a "vonzás...

Ha valóban működik a "vonzás törvénye", akkor miért nem nyerik meg a lottó főnyereményt vele azok, akik ezt magas szinten művelik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 19:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert a vonzás törvénye nem azonos annak dedós magyarázatával. Amikor a TV előtt ülve "koncentrálsz", különösebb hatással nem vagy arra, hogy Tóbiás Misi bátyám, a Vörös Csillag MgTSZ traktorosa melyik számot húzza ki a kerékből. A vonzás törvényével a saját tudatalattidra hatsz.


Például fontos neked, hogy gyorsan találj jó parkolóhelyet (ahol és amikor ez egyáltalán nem magától értetődő). Tudatosan pozitívan kezdesz gondolkodni róla, hogy sikerülni fog. Ekkor mind a tudatosság, mind a pozitív elvárás beépül a tudatalattidba, és ettől sokkal hatékonyabban észreveszed a lehetőséget, mintha negatív vagy dekoncentrált lennél. Nem a kopasz audis tudatalattiját befolyásoltad, neki tőled függetlenül kellett indulnia, hanem a sajátod. Ezért szúrtad ki a sötétített üveg mögöttt. hogy már benn ül a kocsijában, és éppen indulni akar. Előbbi esetben sem 100%-os a siker, utóbbi esetben sem biztos a kudarc, de tényleg nagy mértékben megnő az esélyed, ha ezt a két dolgot (fontosság, pozitív elvárás) eljuttatod a tudatalattidba.


Másik példa. Másfél óra után szünet van az unalmas konferencián. Mész ki a mellékhelyiségbe, büfébe, cigizni, levegőzni (ami neked fontos), és rögtön ott találsz 3-4 másik embert magad mellett. Viszonylag gyorsan beszédbe elegyedsz velük, és kiderül, hogy ők is marhára únták, majd témát váltotok, és mondjuk a fociról vagy a Mónika showról lesz szó. Láttsz egyéb csoportokat, akik lelkesen beszélgetnek a konferencia témájáról. Igazából 3000-en vannak a vendégek, ebből 2850 jól érzi magát, és hasznosnak tartja azt, ami történt. Kész csoda, hogy bevonzottad pont a többi negatívat (a konferenciával kapcsolatban). Pedig nagyon egyszerű dolgokról van szó. Akik unatkoztak, azoknak végre szünet van, úgyhogy a tudatalattijuk a tudatos agyukkal összhangban a "meneküljünk" programra állt be, és ez hasonló cselekedetsort indít el bennük, míg a többiek a "tartsuk fejünkben ezt a témát, mert érdekes, és beszélgessünk róla" programot használják, még akkor is, ha esetleg őket is szólítja a természet. Mellesleg az embereken általában látszik (a két tudatalattiból az egyik észreveszi a másikon), hogy jól érzi-e magát, és melyik programot szeretné követni. Az iskolában is előbb-utób kialakul, hogy az a 10 gyerek, akit érdekel a történelem óra a teremben egy kupacba kerül, és a tanár is beéri azzal, hogy nekik magyaráz (ha a maradék 20-at nem kell fegyelmezni).


Kereshetsz egyéb példákat is, de a lényeg, hogy a vonzás törvénye működik. Nem 100%-os, csak az esélyeket javítja (gyakran drasztikusan). Nem minden hülyeségre, csak amire normálisan elképzelhető. Nem valami eltűnt civilizáció által az Északi sark jege alatt hagyott hókuszpókusz, hanem tudományosan igazolt tényekről van szó, és elsősorban azt érdemes róla tudni, hogy NEM TITOK, hanem NYILVÁNVALÓ.

2011. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm,annyira jó válaszokat kaptam most!!:)

Aki meg azt mondta ,h hülye a kérdésem,meg nem mindenki akar lottót nyerni lenni,sztem az nem értette meg, de mindegy,én tényleg nem akartam,h ezen ilyen "sértődés" vagy mi legyen.:D

2011. jan. 3. 11:31
 13/19 A kérdező kommentje:

-lenni

:)

2011. jan. 3. 11:32
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem vág nagyon a témába, de elmesélek valamit. Van egy ismerősöm aki régebben meggyógyított rengeteg embert természetgyógyászattal. Engem is..pedig akkor látott másodszorra, és csak annyit mondtam, hogy beteg vagyok, és hozzám sem ért és cm-re pontosan megmondta, hogy a gerincem melyik részével van baj. Meg olyan dolgokat mesélt régen kb 15 évvel ezelőtt, amiket még csak mostanában hallunk vissza a tv-ből, hogy micsoda "új" felfedezéseket tettek a tudósok a napokban. (pl holdról, naprendszerről...stb) Azt, hogy ezeket a dolgokat honnan tudta azt ne kérdezzed, mert arról fogalmam sincs nekem sem. Amikor kérdeztük csak annyit mondott régebben mindig, hogy "kapja az információt". De mostanában amikor ennyi év után szóról-szóra beigazolódnak amiket ő akkor mondott, csak pislogunk, hogy ő azt már 15 évvel ezelőtt honnan tudta...?!

És az elmúlt 5 évben ez az ember nyert a lottón..és nem is keveset. Nem tudom, hogy mivel és hogyan, és hogy használ-e "vonzás törvényt"....26millió..30millió....47millió...18millió....és az "apróbb" százezres nyereményeket nem is említem......És ennél a pontnál megint csak azt tudom mondani, hogy halvány fogalmunk sincs, hogy ezt "hogyan csinálja"......

2011. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ez durva...és neked meggyógyította a gerinced végül? az enyémmel is gond van:D
2011. jan. 6. 14:16
 16/19 A kérdező kommentje:
amúgy én már voltam vele természetgyógyász csontkovácsnál(a gerincemmel),és megütögette stb, a tiéddel mit csinált pontosan? már ha nem haragszol meg a kérdésre
2011. jan. 6. 14:18
 17/19 A kérdező kommentje:
lemaradt a vége,hogy de utána nem történt különösebb változás,ez egy Erdélyi bácsika volt, akit nagyon ajánlottak nekem, de sajnos nem igazán érzem, hogy segített,bár tény,hogy csak 1 alkalommal jártam nála.
2011. jan. 6. 14:20
 18/19 anonim ***** válasza:

ha írsz egy privátot, akkor ott leírom!

minden jót! :)

2011. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha a titok honlapján szétnézel több ezer sikersztorit találsz. Ők a vonzás törvényével nyerték meg a lottót.

Van aki a hírekben is benne volt.


De ne csodálkozz ,ha az ember nem kezdi el hangoztatni Magyarországon, hogy ő megnyerte a lottót..


Van olyan aki ( külföldön) 7x nyerte meg a lottót . Van aki 3x. Véletlen lenne?? Kétlem.. Használta tudatosan a vonzás törvényét. Elfogadta ,hogy ő milliomos és nem attól félt ,hogy ha nem nyer akkor mi lesz. Tudta ,hogy ő a nyertes.. pár hónap várakozás után meg is történt.

2013. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!