Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő férfi Szűz nő?

Vízöntő férfi Szűz nő?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 21:41
1 2
 1/11 Tom Benko ***** válasza:
88%
Felejtsd el a horoszkópokat, nincs bennük semmi értelem. Nem ezen múlik.
2011. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom!

Csak kiváncsi lettem volna rá én is. Hátha van ilyen páros is. A miénk ilyen és azt szerettem volna megtudni, h másnál h válik be.

2011. szept. 5. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha engem kérdezel, a szűzhöz a vízöntő passzol legkevésbé!!! Én szűz vagyok (horoszkópilag), a vízöntőkkel képtelen vagyok megtalálni a közös hangot. Vagy talán nem is ez a jó kifejezés rá. Elindul a dolog, aztán egy idő múlva érzem, hogy valami nem stimmel, és egyre jobban érzem, hogy nem, ezt nem akarom, ez nem jó, ez nem működik. Aztán persze kiderül, hogy egy vízöntővel volt dolgom, hát ezért. Igenis számít a horoszkóp. Szűzként egy másik szűz mellett találtam meg az igazi meghittséget, boldogságot. Talán mert hasonlítunk, azért jövünk ki ilyen jól egymással. Én kerülöm a vízöntőket, akár férfi, akár nő. Velük csak óvatosan! Általában nagyon rafkósak.
2011. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm h válaszoltál!

Márcsak azért mert kiváncsi voltam h másnál h müködik. Mi már hosszú ideje együtt vagyunk és nincs semmi probléma, hála istennek. A gyerekek is már felnőtek. Mi meg már nem akarunk változtatni a dolgokon. Ha eddig jó volt ez a "párosítás" akkomár maradhat így mint a mesében, mig megnem halunk!

2011. szept. 6. 00:11
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Terhes vagy. A csillagok megmondták. A telejósdában is megmondják.
2011. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
No ez tetszik! Mármint az utolsó kedves hozzászólóé, Ugyanis férfi vok, habár lehet h igazad van. Tényleg terhes vok. Gond terhes, h most válaszoljak v hagyjam a csudába az egészet, de ugygondolom h egy mosolyt megér a válaszom. :))
2011. szept. 7. 00:12
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Hogy lehet, hogy ti ilyen párosításban kijöttök egymással? A szüleim meg tudnák folytani egymást. Sosem voltak mintaszülők, gyűlölik egymást, teljesen másak. Itt apu szűz, anyu vízöntő. Én magam sem jövök ki szűzként a vízöntő anyámmal.
2011. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tom Benko ***** válasza:
69%
Utolsó: Talán úgy, hogy az asztrológia tényleg haszontalan, tudománytalan ostobaság.
2011. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"tényleg haszontalan, tudománytalan ostobaság"

Szerintem is! Olyan mint a lottó

Bármikor bejöhet!!!

2011. szept. 10. 18:22
 10/11 Tom Benko ***** válasza:
Forer hatás...
2011. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!