Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Két barát egy gondolat valaki...

Két barát egy gondolat valaki érti ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom, ellenkező nemű, és mostanába egyre többet vagyunk együtt..folyamatosan ugyanarra gondolunk, hamarabb az egyik fél mindig kimondja azt amit a másik gondol..de ez már naprol napra durvább..Ugyaz a testrészünk fáj, ha ő neki baja van akkor hirtelen nekem is bajom van, magyarán ha szenved akkor én is.És az a legdurvább hogy eltört a keze nem rég...erre nekem is ma, de különböző dolgoktól.Neki a bal, nekem a jobb.szembe állunk egymással akkor egy oldal...Valaki meg tudja mondani hogy ez miért van, meddig fog ez köztünk tartani és egyáltalán miez, hogy hívják?sosem volt még ilyenben részem.nem nagyon értem.vajon az összes gondolatunk megegyezik?Köszönöm előre is a normális válaszokat adóknak.
2011. jan. 15. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes, biztos lelki társak vagytok.

Nagyon erős érzelmi kötelék van köztetek úgy-e?

Kíváncsi vagyok én is a további válaszokra.

2011. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen .nagyon szeretjük egymást.

bár én többet érzek mint barát.

de ő..hát nem tudom

2011. jan. 15. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Irigyellek, az az igazság. (: És örülök nektek, örülök, hogy van ilyen, bár fogalmam sincs, hogy nevezik, de az előttem írónak lehet igaza, egyszerűen olyanok vagytok, mint a másik. ((:
2011. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen aranyos vagy=)
2011. jan. 15. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Bizony én is kicsit irigyellek, én is erre vágyok. Jó lenne egy lelki társ, aki hasonlóan gondolkodik, akivel mindenről lehet beszélni.Hány évesek vagytok?
2011. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én 22 ő 18.

Szerintem mindenki megtalálja jó esetben az életében a lelki társát.drukkolok h neked is sikerüljön=)

2011. jan. 16. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!