Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy higgyek töretlenül a...

Hogy higgyek töretlenül a vonzás törvényében? Tudom, hogy mindig pozitívan kell gondolkozni, de mindig marad egy kis hátsó gondolat, hogy nem fog sikerülni.

Figyelt kérdés
Sikerült már bevonzanom egy-két dolgot, de a nagyobbak szemben mindig elmegy az önbizalmam :S
2011. febr. 11. 18:31
 1/9 A kérdező kommentje:
*nagyobbakkal. Bocsi.
2011. febr. 11. 18:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb ha a kis dolgok után közepesekkel folytatod
2011. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a pozitív gondolkodás csak ilyen mostani divat, ami terjed.

Aki sikeres, az nem így lett sikeres, sosem foglalkozott ezzel a dilinyóval, lehet nem is hallott róla.

Ez olyan kb. mint a csaló természetgyógyászok, nem sokat ér.


Ha meg pozitívan gondolkozol, és mégsem sikerül, akkor azt mondják az ilyen humbug terjesztők, hogy nem gondolkodtál elég pozitívan.


Az önbizalom nem elég, a dolgok egy része nem rajtunk múlik, hanem a körülményeken.

2011. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Butaságokat beszélsz utolsó. Vagyis annyiban igazad van, hogy akik sikeresek lettek nem így lettek azok.. Viszont az tény és kutatások bizonyítják, hogy ha egy "sikeres" ember tölt ki egy személyiség tesztet teli lesz optimizmussal és elképzelésekkel, míg mikor egy kevésbé sikeres ember tölt ki hasonlót.. Az övében ott lesz a pesszimizmus és a "mi lesz ha nem sikerül" gondolat is..

Egyik sem ismeri ezt a vonzás cuccot, viszont nem is kell hozzá.. Mivel ez csak segít a pozitívabb gondolkodás elérésében!

A kérdezőnek pedig annyit, hogy meg kell tanulni bízni magadban és nem erre támaszkodni, hogy én hiszek benne, mert be akarom vonzani és úgy is lesz.. hanem tényleg hinni! Csak tisztán, semmi egyéb gondolat nélkül...Bár ez elég közhelyes, de ez van. Én nem kínlódok ilyen vonzásos akármicsodákkal.. Én csak hiszek önmagamban, mivel ismerem a határaim, nem hagyom el önmagam és mindig van mire támaszkodjak...

2011. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy mire gondolsz. Én is próbáltam már. Az önbizalmam-elvesztettem és nem is sikerült semmi, majd próbáltam a vonzás törvényében hinni és ez által magamban hinni. Aztán azt vettem észre, amit szeretnék, kezd kialakulni és mondhatom nagyon komoly dologról volt szó. Egyszer azon kapom magam, hogy már a cél kapujában vagyok. Ez hihetetlen volt számomra és újra kételkedtem, hogy nekem ez sikerülhet. Váratlan fordulat történt és azon kaptam magam, hogy mégsem sikerült: Szóval én hiszek ebbe a dologban. Nem szabad magunkban kételkedni, higyj magadban legyen önbizalmad. Gondolkodj pozitívan. És tudod mit? Most, hogy nem érdekel a dolog, nem veszek róla tudomást, de próbálok, erős lenni pozitívan alakulnak a dolgaim.
2011. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te beszélsz butaságokat, de aki buta, az föl sem tudja fogni, hogy ő az.
2011. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

21:04 szerintem a személyiségteszt kitöltésnél a pesszimistábbra még jobban rárakódok saját maga kényszere, bánata, és ez kiérezhető a tesztben adott válaszaitól. És igen, ha olyan kérdések vannak, attól csak pesszimistább lesz. Aki optimista viszont, és mindent jól megválaszol, boldog lesz, mert "hú de jól megcsinálta" Ez nem mérvadó.

Viszont, ez már a kérdezőnek is szól: sosem árt az optimizmus. Persze nem kell óriási energiákat belefektetni, hogy jó pasid legyen, jó autód, és munkahelyed, sok szabadidővel, mert azt ha nem teszel érte a beleképzelésen kívül, sohe nem fogod megkapni. És ha teszel érte sem biztos.

2011. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:

jobb lesz ha kisdolgok után kezet mosol, és a nagydolgok után is...


De most komolyan... Ilyen, hogy vonzás törvénye nem létezik... Még Te magad is kételkedsz, akkor ne erőltesd magadra a tudatlanságot... Teljesen felesleges azon görcsölni, ami egyébként görcsölés nélkül is megtörténik... Ha mag nem, hát kisebb a kudarc...

2011. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
gyakorlás. szerintem belejössz :)
2011. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!