Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak furcsa véletlenek?

Vannak furcsa véletlenek?

Figyelt kérdés
Néha van úgy, hogy egy bizonyos dolgot egy nap többször ált.3x látok felbukkani, pl. egy ritka fehér bálna féle halat, néztük a kislányommal a Szezám utcát, abban is volt egy ilyen hal, aztán pakolásztam a régi cuccokat és mit találok egy kinder figurát de ugyanolyan fehér bálnát (perruda azt hiszem a neve), még volt azt hiszem az újságban is egy kép, szóval nagyon furcsa volt hogy egy ritka halfélét láttam különféle formában felbukkani egyetlenegy nap alatt. Tudom hogy bugyután hangzik de volt így már több dologgal is, valamiféle jelentőséget kellene tulajdonítanom neki vagy tényleg csak véletlen?
2011. febr. 7. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem véletlen. A hatalmas bálnaisten egyengeti úgy az utad, hogy mindig bálnákba ütközz.
2011. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat javítok, a bálna az emlős és nem halféle, bocsi:)
2011. febr. 7. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Beluga? Ez? --> [link]

Talán eddig is ott volt, csak most jobban felfigyeltél rá. Amúgy ilyen velem is szokott történni. A két azonos jelenség után már meg sem döbbenek a harmadik és negyedik felbukkanáson.

2011. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ő volt:)

Amúgy a bálnás eset csak egy példa, nem mindig bálnákat látok:)) csak az a furcsa, hogy ritka jelenséget látok egy nap többször más-más formában, mintha jelentőséget kellene neki tulajdonítanom:)

2011. febr. 7. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is szokott ilyen lenni.

Egyszer megis jegyeztem. Számokba szoktam belefutni volt úgy, hogy mindig ugyanabba, vagy más számba, de alényeg, hogy megjegyeztem őket. Lehet,h hülyén fog hangzani, de ezeket a számokat megjátszottam egy lottón, és volt rajta 5ösöm. Olyan 5-6000 ftot nyertem vele, és nagyon jól jött akkor a pénz=D.

De volt másféle is,nemcsak számok.

Szerintem jegyezd meg őket miket látsz nap, mint nap.

2011. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!