Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az auralátásnak minősül, ha...

Az auralátásnak minősül, ha néha látom magam és mások körül egy fényes körvonalat, ami nagyon halvány és van, hogy csak pillanatokig látom (kék, fehéres-átlátszós, vagy sárga színű) vagy csak a fény miatt van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 16:19
 1/6 anonim válasza:
0%
Az alkohol káros mellékhatása szimplán.
2011. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Első!

Ne bántsd, különben nem ad abból a cuccból.

2011. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Látom kellőkép hülyék vagytok, de szeretem a poénos embereket :)
2011. febr. 11. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez attól van, hogy pár másodpercig nézel valamit, aztán a szemed automatikus apró mozgásai miatt a retinán képződött "negatív" látszik a tárgy mellett. Lehet, hogy ezt most nagyon hülyén fogalmaztam meg, aki jobban ért a szem működéséhez, javítson ki nyugodtan!
2011. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

azt hiszem értem

köszi

2011. febr. 11. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:

02-11 17:11


Abban az esetben csak elszürkül minden. Nem jelenik meg sötétkékes valami, amit a kérdező mond.

A válasz az igen. Azt mondják aurának.

Itt még mindig nem állítottam, hogy aura van, csak azt, hogy mit mondanak annak.

Üdv, egy józan auralátó :)

Megjegyzem, hogy mindenkinek vanak alapszínei, és minden auralátó, ha lerajzolja a vonalait, hasonlót rajzol. Ami nem vénetlen.

Színeknél előfordul, a különbözőség. Ez azért is fordulhat elő, mert mindenki a saját auraterből lárja a másikét. Mondom a forma érdekes. Ha a látók 10-ből 10-szer ugyanolyan formákat rajzolnak.

Néztem halott auráját is, és sokkal kisebb. Magyarán lehetne olyan kísérletet tenni, hogy 10 élő, tetszhalott közt egy hullát megtaláni.(vagy fordítva) :)És megszűnne a vita. (Tárgyaknak is van aurájuk, hullának nagyobb, de nem élőé)

2011. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!