Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a vonzás törvényében?

Hisztek a vonzás törvényében?

Figyelt kérdés
esetleg személyes tapasztalatok?ha bejött, akkor hogy csináltáltok?
2011. márc. 1. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

A vonzás törvénye csak szihológia..


Ha jóra gondolsz nem az univerzum vonzza be hanem a te hozzáállásod lesz jobb.


Ha rosszra meg a sját kedved rontod.. Ezért nem jönnek össze a dolgok..


Ennyi..

2011. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Hiszek. Mindenkinek van olyan tapasztalata, hogy nagyon félt bizonyos tételtől. Addig-addig, míg sikerült azt, pont azt kihúzni. :(

Ebbe nem fér bele a hozzáállás, ez bizony bevonzódás. A tételnek magát. A kezembe.

2011. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

es mi van azokkal, akik feltek egy bizonyos teteltol, rohadek modon,es megsem azt huztak, hanem mast???


a vonzas torvenye= kuka

2011. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Én hiszek benne és sok minden sikerült is. Amikor még nem ismertem akkor is sikerült a legrosszabb és a legjobb dolgokat bevonzanom. Most már tudatosan csinálom. Sikerült vennem tavaly egy házikót 0 önerővel, úgy, hogy mindenki azt mondta lehetetlen, a válság után nem kapok kölcsönt pláne nem több mint 8 millát és nem 60-70 körüli törlesztőre. Hát nekem sikerült, igaz nem volt egyszerű és mindennap a ház fotóját fixiroztam, elképzeltem milyen színüre festem ki, elképzeltem hogyan élünk ott, magam elé képzeltem, hogy a tulajdoni lapon ott a férjem és az én nevem- ezt mindennap és szép lassan megoldódtak a problémák, mindenre volt kiút. Most más álmainkon dolgozunk, de biztos vagyok benne ez is sikerülni fog.
2011. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is azt gondolom, hogy van létezik a vonzás törvénye...

Van egy magnólia fánk és csak az első éven virágzott. 3 éve semmi...


Tavaly januárban egy újságban találtam képet róla és azt gondoltam, hogy de szép, kipróbálom. Kivágtam a képet és rögtön tettem mellé egy ki kerti tavas képet, valamint egy fényképet a házunkról amire rárajzoltam egy teraszt.


Márc végén virágzott a fa, nyáron csináltunk a párommal egy kis tavat (megtetszett a kép neki is) és bár nem úgy tűnt hogy gyed mellett lesz 300e ft a teraszra, de novemberre még is készen lett (különböző segítség, ingyen ablak, nem várt pénzek).


Most újra tervezem a montázst, hogy mi az amit nagyon szeretnék :)

2011. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hiszek a bevonzásban, de az első válaszolónak is igazat adok, a lényeg, h tenni kell a célunkért!


sejtbiológia vizsga előtt csak arra tudtam gondolni, h biztos meglesz, biztos a jó tételt fogom húzni, már elképzeltem, ahogy kihúzom a 24-est, és azt ahogy darálni fogom neki az anyagot.


hát lóóóf@aszt! kihúztam a 23-ast, semmit nem tudtam volna róla mondani, húzok újat, 8-as...erről kb 10 mondat jöhetett volna össze, de ahhoz édeskevés, h a szigorú tanár átengedjen.


teljesen kétségbe voltam esve, de a tanár egyszercsak kiment, én pedig kis habozás után a tételekhez indultam, és eszeveszettül elkezdtem felkapkodni őket, míg megtaláltam a 25-öst, ami hasonló volt a 24-eshez, és tökéletesen elégedett voltam vele.


sikerült 4-esre felelnem, végén mondta, h na csak sikerült felkészülni, én meg: hát szerencsém volt :)


még a csajok vigyorogtak is mögöttem. be lehet vonzani a dolgokat, de küzdés nélkül az egész élet nem sokat ér! :)

2011. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Törvényben miért is kell hinni?

Az vagy van - vagy nincs.


Kettős vak kísérletekkel lehet megmondani, hogy ez működik-e.


Akik azt írták, hogy nekik bejött, azok matematikai csapdába estek.

2011. márc. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!