Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Iskolai problémák a Tanítónéni...

Iskolai problémák a Tanítónénivel?

Figyelt kérdés

Most 5-es a kisfiam. Eddig nem lehetett megbuktatni, bár a tanítónénink sokszor kérte tőlem, de Én nem engedtem neki. Jól nevelt, okos és szófogadó a drágám, nem értettem eddig mi a baja vele a tanítónéninek. Aztán most gondolkoztam és eszembe jutott, hogy akkor kezdődtek a problémák, amikor egyszer az egyik szülői után elmeséltem neki, hogy indigó gyerek a pici fiam. Az neki nagfyon nem tetszett, mert még ágált is ellene és azt merte állítani hogy ilyen nincsen. Én akkor rá hagytam, mégis a tanítónéni ildomos vele jóban lenni, de azóta sokszor keresztbe tett a fiamnak ! Sok fekete pontot hozott haza utána, meg kiállította a sarokba. Gondoltam majd elmúlnak ezek az idők, de most pedig meg akarja buktatni a fiam. én nem értem miért nem lehet elfogadni, hogy vannak indigó gyerekek, akik bár sokkal különben mint a többiek, de kis odafigyeléssel lehetne tolerálni az egyediségüket. Elvégre azért születtek, hogy nekünk a társadlomnak tegyenek jót.


Most azt mondja a Tanító néni, hogy mivel mert nem tud folyékonyan olvasni és a betűket sem ismeri ezért évismétlésre fogja bocsájtani. Én ezt nem értem. A kicsim sok szót már jól ki tud olvasni, igaz hogy néhány betűt kever és nem mindíg ismeri fel, de jól elboldogúlt eddig is. Én nem tudtam vagy 5-es koromig olvasni meg írni sem és pedig akkor nem volt ez a nem buktathatunk meg korszak. Büszke vagyok arra, hogy végűl jó eredménnyel végeztem el 10 év alatt a kisegítőt, mert a szüleim nem foglalkoztak velem.


Mit lehetne tenni, most vigyem át másik iskolába ? Beszéljek az igazgató nénivel ? Miért nem lehet elfogadni, hogy különlegesen értelmes a pici fiam, csak később fog előjönni, de ha erőltetik ezzel, hogy minnél előbbb tanuljon már meg olvasni szöveggel, akkor soha nem fogja kibontakoztatni különleges emberiség megváltó képességeit.


2011. febr. 12. 17:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg, de egy ötödikes gyereknek már tudnia kell folyékonyan olvasni... Már 3. osztályban is követelmény. Csak ártottál a gyereknek azzal, hogy nem engedted a tanítónőnek eddig, hogy évet ismételtessen vele.
2011. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
most ez egy paródia egy régebbi írásra?
2011. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy Mr. Garrison mondaná, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek.


Ezt mondom neked is, amennyiben komolyan gondolod, amit fent leírtál. Olyan, hogy indigó, kristály meg még tököm tudja milyen gyerek, olyan nem létezik.

A gyerek szimplán visszamaradott, de ez az indigó hülyeség ez csak azért lett kitalálva, mert a drága gyerek szülei nem képesek elfogadni, hogy a gyerekük gyengébb egy kicsit agyilag.

2011. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, ez csak egy paródia egy régebbi visszafogottabb írásról :p
2011. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
"kibontakoztatni különleges emberiség megváltó képességeit." ilyet csak az ezotériában nem hívők írnak:p
2011. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
ezotériában nem hívők/ezotériát parodizálók*
2011. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%

Hehe :D

Jót nevettem :D

2011. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
Szerintem próbálj beszélni az igazgatóval .
2011. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, szánalmas vagy.:D.Szerinted ki veszi be ezt a baromságot???Legalább kamuzni tudnál jobban, te kis konfabulatör:)
2011. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
79%
18:03 meg a kérdést feltevő másik felhasználónévvel? :D
2011. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!