Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnációs utazás segíthe...

A reinkarnációs utazás segíthet a lelki problémák megoldásában?

Figyelt kérdés
Egy újságban olvastam,hogy ez előző életünk/életeink megismerése segíthet a lelki gátak megértésében, azok oldásában. Ám egyik családtagom szerint a reinkarnációs utazás nem veszély mentes, és nem mindenki felkészült,elég erős ahhoz, hogy megismerje illetve megértse előző életét/életeit. Nektek mi a véleményetek? Több lelki problémával is küzdök,mindennap és most jutottam el arra a pontra hogy úgy érzem elmegyek és kipróbálok egy ilyen utazást. Természetesen egy jó utaztatóval,aki szakember.
2011. júl. 30. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
A lelkiszegényeken igen. Ott van 404 amióta kitapasztalta milyen droggal lehet ilyen állapotba kerülni, jól elvan vele :xD
2011. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon vicces -.-
2011. júl. 30. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha TE belül erősnek érzed magad,akkor menj!!!!

:)

2011. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha van sok pénzed,hogy egy magát "szakembernek" nevező csalót felkeress,meghallgasd a halandzsáját,akkor menj. De csak a pénzedtől fogsz megszabadulni, a gátlásaidtól nem. De az is előfordulhat,hogy a hatására a gátlásaid felerősödnek.

Nem a középkorban élünk már!

2011. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ott olyankor nem a halandzsáját kell hallgatnom, mivel jóformán nem is mond semmit,csak engem kérdez,hogy mit látok,miután levisz félig éber vagy nem is tudom,hogy milyen állapotba!

De ez is egy vélemény,azért köszönöm!:)

2011. júl. 30. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon is komoly ! 404 drogokkal száll el.
2011. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem érdemes kipróbálni, egyébként az igazi utaztatók ,akik elvégeznek egy ilyen tanfolyamot, leteszik a vizsgát, stb. nem kérhetnek pénzt, de ha adnak, azt el lehet fogadni.

És tényleg segít a lelki problémáid feloldásában, mert lehet, hogy azokat az előző életedből hoztad át.

Gondolj csak bele, a LELKI problémák a TEST "megszűnésével" még mindig megmaradnak, mert csak a test hal meg és a lélek nem, szóval ha elmész egy utaztatóhoz akkor az segít ezeket feloldani.

2011. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam egyen, ingyen volt, egy**nádis csinálta, ők nem kérnek pénzt; de én nem láttam abszolút semmit. Azt mondta a srác, azért nem, mert annyira mélyen elfojtom a dolgokat. Aztán előadta, hogy ő viszont miket látott az előző életeimben - hát ha tényleg igaz volt, nem csodálom, hogy ezeket elfojtottam.

Nekem annyiba segített feldolgozni dolgokat, hogy a lehetőség miatt, hogy a múltamban olyan szörnyű dolgok történtek, jobban értékelem a jelen életet :)



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!