Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemekkel beszélgetek vagy...

Szellemekkel beszélgetek vagy főldönkívüliekkel?

Figyelt kérdés

Egy ideje megjelennek nálam furcsa kopasz krapekok, kb egy éve. Beszélgetni szoktam velük, tanácsokat adnak meg irányítanak sokszor összeveszek velük, mert rossz tanácsokat adnak. Nem olyanok mint az emberek, mert nem tudom megfogni őket, átmegy rajtuk a kezem. Nagyon aszott fejük van és nagyobb mint az átlagos de emberszerűek. Először arra gondoltam hogy ezek szellemek, aztán meg hogy ufók, de nem tudom hogy most mik. Csak hétvégenként találkozok velük. Nem tudom mit akarnak eredetileg, de nem tudom mire véljem a látogatásukat. Amióta keményebben füvezek azóta látom őket, simán átmennek a falon meg ilyenek, asztrálszerűségek.


Szóval az érdekelne hogy ezek mik ? Szellemek vagy idegenek ? Beléműltettek valamit vagy génmintát vesznek tőlem ? Belőlem frissítik fel a génállományukat ?


Nekem ne mondja senki hogy hallucinálok, mert nem. Tudom milyen érzés hallucinálni, mert minden hétvégén beállok, de ezek nem hallucinációk. Ne gyertek azzal sem hogy genetikailag skizofrén volt a családban akkor én is, mert apa szent Jeromosnak képzelte magát, anya meg koboldokkal társalgott, de én marhára normális vagyok. Ugyhogy ezeket hyagyjátok és csak értelmes válaszokat fogadok el.


2011. febr. 13. 05:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha azok a vén szkinheadek újra megjelennének nálad, hívd ki gyorsan a rendőrséget!
2011. febr. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ők a behajtók. Jobb, ha gyorsan rendezed az adósságaidat.
2011. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg földönkívüliek szelleme.
2011. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

már bocs de nem azt mondtad h éppen füvezel?? akk mi itt

a kérdés?? és nem lehet megérinteni akkor csak a drog lehet az szokj le és akk nem fogod látni ennyi

2011. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
23%

két lehetőség van,,

az egyik hogy a drog miatt látod őket.

a másik hogy valahogy a szüleidtl örököltél valami kéességet, és tudsz komunikálni a természetfeletti lényekkel, szerintem ha a második az igaz, akkor szellem volt.

2011. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szokj le a fűről!Ha utána is látod őket,akkor elképzelhető,hogy valami szellemek.De nem tudom,hogy minden szellemnek kopasz-e a feje...
2011. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetnek kozmikus lények, azaz UFO-k, de vigyázz, vannak rossz ufók, meg jók is. Ez most komoly. Sokat olvasok róluk. Rád van bízva, hogy meg tudd különböztetni. Légy óvatos. Sokan vannak? Nem bántanak a rosszak se, csak becsapnak, rossz tanácsokat adnak.
2011. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ha valaki nem is füvezett akkor nap vagy valami attól még bent van a szervezetében, és úgyis könnyen halucinálhat...
2011. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
lehet elvonási tüneteid vannak és emiatt halucinálsz..........
2011. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
emberek ezt nem kell komolyan venni ezt csak vicc
2011. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!