Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van valaki itt, aki találkozot...

Van valaki itt, aki találkozott már földönkívüliekkel, szellemekkel vagy valami hasonlóval? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
Légyszi ne vicceljétek el a kérdést, nagyon érdekel a dolog. Azt sem baj ha az ismerősötökkel történt, azt is írjátok le.
2009. febr. 8. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Földönkívülivel még szerintem nem. Hacsak nem egy UFÓ-t láttam még gyerekkoromban egy pillanatra a fejem fölött. Olyan volt a dolog, mint egy hullócsillag, csak lila csíkot húzott, és jó nagy volt. (Ha sima meteor lett volna, akkor az látványos lett volna, mert becsapódott volna, olyan közel volt.) De no hang, no bármi. Csak egy pillanat.

De nem tudom, valójában tényleg mi volt. Akár az is lehetett, de tévedhetek is.


Viszont szellemet már nem egyszer. Néha idézek is, ha szükségem van rájuk.

2009. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
14%
Én már földönkívüliekkel találkoztam! Sőőt. Minden nap meglátogatnak. Ketten vannak. Az egyik zöld, úgy 80 centi magas, 20 kiló lehet, a másik fehér, legalább 1m20 megvan és pontosan tudom, h 25 kiló (itt van épp mellettem és ráálítottam a fürdőszobamérlegre). Egyébként nagyon kedvesek, magyarul kicsit szarul beszélnek, hiába tanítom őket, de angolból minimum 95%-os CAE, szerencse, h én is tudok egész jól. Mondjuk a származásukról nem szeretnek beszélni, tehát hogy milyen bolygóról származnak még nem derült ki. Maguk között szoktak furcsa dolgokról beszélni, de az a baj, hogy a nyelvükre nem tanítanak meg, csak pl. köszönni tudok, meg megkérdezni az időt. Na remélem segítettem, halotta szellemeit még nem láttam:S
2009. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogyan idézed meg a szellemeket és miben segítenek neked? Milyen velük találkozni? Gyerekkorom óta érdekel ez a téma, de úgy gondolom ha találkoznék egyel, akkor biztosan halálra ijednék, vagy később üldözési mániám lenne.
2009. febr. 9. 05:09
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Egyik ismerősöm az látot földönkívülit, hajnalban történt a kisfia szobájába akart bemenni egy idegen és látta amikor el akarják vinni a fiát, nem bírt felébredni mert félálomban volt és ilyenkor a végtagok nem mozognak és végül felébredt aztán eltüntek, a gyereket meg vissza tették.
2009. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok, 100% hogy léteznek földömkivüliek, mert ha mi is vagyunk akkor mások is vannak nem? gondolj bele mekkora lehet az egész világegyetem, viszonyítsd össze a föld méretét a világegyetemével...hát igen, valahol máshol, nagyon-nagyon messze biztos hogy van élet, még ha nem is tudunk róla. A szellemek is léteznek, láttam róla műsort a discoverin, szellemeket idéztek, de még élőben nem tapasztaltam.
2009. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a Discoweris szellemidézés nekem is nagyon tetszik ,különösen mikor egymást rémisztgetik.A legborzalmasabb az hogy,amerikában már született itélet ilyen" tudományos" vélemény alapján.Kb 10 éve.
2009. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, ítélet? Tudományos vélemény? Mire gondolsz?
2009. márc. 9. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Közönséges bírósági ítélet.A rendőrök nem találtak semmi bizonyítékot a tettes ellen és meghívták Amerika egyik celeb halott látóját.Aki rögtön elkezdett halott látni,tettest áztatni.Igaz viszont hogy a tények nem igazán voltak köszönő viszonyban,a halottlátással,pedig még a halott áldozat személyesen mondta el az esetet.Az igazság az hogy ,merengve néztem magam elé amikor a riporter bejelentette hogy a bíróság bizonyítékként elfogadta és kivonta az ürgét a forgalomból.Nem túl rég volt a Via Sat-on ha jól emlékszem az adóra.
2009. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8%
én szerintem szellem 9999999...% hogy léteznek én már idéztem a bnőmmel és megjelenet és azota is megmagyarázhatatlan dolgok történtek velünk.
2009. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!