Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb dolog,...

Mi volt a legnagyobb dolog, amit megkaptatok a vonzás törvényének segítségével?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik valóban hisznek benne :)
2011. febr. 13. 18:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én jóba akarok lenni a tanáraimmal. Elképzelem gondolatban 1-2 hete, azóta nagyon kedvesek velem, még én is meglepődtem.

15/L

2011. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos történetek, jöhetnek még! :) Nekem is bejön a vonzás törvénye, és tényleg beválik!
2011. febr. 16. 17:59
 13/17 anonim válasza:
100%
14 éves korom óta mondogattam magamban, hogy nekem egy megértő, kedves, jóképű, és feltétel nélkül szerető fiú kell. 19 évesen megismerkedtem vele, pontosan olyan, amilyennek elképzeltem. Kb. 3 éve voltunk együtt, amikor megbeszéltük, hogy házat veszünk. Amikor keresztanyámnak említést tettem erről, közölte, hogy van egy kétszintes háza, amiben a testvére lakik egyedül. Mivel a fele ház az övé, nászajándék címen nekem adja, a másik fele a testvére eltartásával lehet az enyém. 2 hónap múlva lett egy kétszintes házam, teljesen ingyen. Ekkor már gondolkodtam az esküvőn. A párom még nem akart nősülni, de 23. születésnapomon megkérte a kezem, és az 5. évfordulónkkor összeházasodtunk. Már 22 éves korom óta gyereket is akartam tőle, most 24 vagyok, 4 hónapos terhes.:) A következő vágyam, ami hamarosan kiderül, hogy fiú legyen. Mi ez, ha nem csoda?!
2011. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Társaságot.

nem voltam önmagam, egyedül voltam, mára olyan emberek közé tartozom, akik olyanok mint én, mindig is közéjük vágytam, amikor még ők nem is ismertek engem, csak az utcán láttam őket és belegondoltam, de jó lenne nekem is ott, úgy, ahogy ők. persze az elképzelés talán 1-2 évig is tartott, maga a folyamat, hogy "bekerültem" mindössze 1-2 hét.. arról nem is beszélve, hogy "kinéztem" magamnak egy fiút, akivel össze is jöttem.. bár most nem valami jó a viszonyunk, de erre is a vonzást használom.:)

nagyon hálás vagyok a Titoknak, félig megváltoztatta az életem. (:



rock'n'roll ;) <3

2011. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a kezek! :)
2011. febr. 17. 17:25
 16/17 anonim válasza:
a szerelmemet meg meg sok minden mast.most a terhesseget akarom bevonzani,kerdeztem hogy sikerult e vagy segitett e valakinek,erre olyan kommenteket kaptam,hogy leestem a szekrol!csupa parszt aki nem is hallott rola,de azert valaszolgatnak...
2012. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
En a jogsimat! kevesebb mint 2 honap alatt meglett,es minden sikerult elsore!!! 1 evig szomorkodtam mert nem volt zsem beiratkozni,de hirtelen meglett ra a penz,soooot a konyvem is rekord ido alatt lett meg! azota boldog sofor vagyok! es most masra oszpontositok! de nagyon,es remelem h jovore leirhatom hogy igen az is meglett!!! Amit nagyon akarsz es amire szukseged van ebben az eletben azt megkapod! es nem kell egybol elnoknek keszulni vagy luxus kocsikra gondolni! Ez inkabb aprosagokban jelenik meg!
2012. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!