Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Foggal álmodni rosszat jelent?

Foggal álmodni rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Álmomban a páromhoz készülődtem (fürcsiztem, fogat mostam ) amikor észrevettem, hogy mozog a fogam. Pár perccel később ki is esett gyökerestől és véres volt. Mit jelenthet ez?
2011. febr. 17. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
halált
2011. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azt mondják, halált jelent, ha fájt, akkor hozzád közel álló személy halálát.

Én nem hiszek az ilyenekben, de eddig sajnos mindig "bejött".

2011. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A barátnőm hetekig foggal álmodott, az akkori barátom nagyapja halála előtt. Mikor meghalt, onnantól kezdve elmúlt az álom. Pedig nem is tudta, hogy meghalt. Én kérdeztem rá, hogy "elmúlt már az álmod?" (mert tudtam, hogy mit jelent) És mikor mondta, hogy igen, utána mondtam el, hogy meghalt.
2011. febr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sokszor szoktam arról álmodni, hogy kiesnek a fogaim, de szerencsére még senki nem halt meg a környezetemben.Nem tudom mit jelenthet.
2011. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Eddig 2x álmodtam hogy elvesztem a fogam. Sajnos egyik után nem sokkal az édesapám, a másik után a nagypapám halt meg.
2011. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég sz.rul hangzik...
2011. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, elég rosszul hangzik....Nem fájt
2011. febr. 17. 12:07
 8/13 anonim válasza:
51%
Senki nem fog meghalni mert te foggal álmodz! Nézd meg a Krúdy álmoskönyvet! Ilyen baromságot ....hinni ilyen szarokban...mindenki maga alakítja a sorsát!!!!
2011. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Bocipók ***** válasza:

Én úgy tudom, ha valaki foggal álmodik.

Az azt jelenti, hogy valami nagy változás fog bekövetkezni az életében. Egy életszakasz lezárul. (pl. mint a kisgyermeknél, aki fogat vált).

Mivel a párod is benne volt az álomban, lehet hogy szakítani fogtok, a kapcsolat lezárul.

De nem látok bele az életedbe, szóval, ha tök jól megvagytok akkor bocs. Más álmának fejtegetésében amúgy sem hiszek.

Én csak azt tudom, hogy amikor az én álmomban a saját fogam esett ki és ráadásul új is nőtt helyette, akkor én is megnéztem az Álmoskönyvet és életszakasz-váltást írtak.

Végülis bejött, elbocsátottak és utána egyből lett másik állásom, ami 100x jobb, mint a régi volt.

2011. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szétmenni nem fogunk, de lehet hogy új életkezdetét jelenti. 5napja késik.
2011. febr. 17. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!