Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az? Hogy néha azt...

Miért van az? Hogy néha azt hallom a teljes csöndbe elalvás elött mintha valaki bele üvöltene a fülembe ahogy csak bír. Legutóbb azt mondta: "Sarkadba van a halál".

Figyelt kérdés
Nem ez volt az első eset, volt hogy a nevem kiabálta kétszer, aztán volt hogy halálról kiabált de azt nem halottam rendesen. Egy fiatalabb férfi hang amit még sosem halottam ezelőtt. Nem vagyok idióta, nem szoktam soha halózni, de ettől megijedtem kicsit. Segítség!
2011. febr. 22. 00:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"De amúgy zsigereiben meddő dolog válaszolni, mert bármilyen választ is kapsz, te ráböffented hogy "nem". Csak akkor miért kérdés ez, ha te már úgyis tudni véled a saját kis magán igazad?

Bólogatást/vállveregetést vársz?

Mert akkor ez minden csak nem kérdés. :-)"


MAJD A HÜLYE GYEREK:

"Láttam amit láttam nem győztök meg, azóta is szoktam érezni a házunkba a szellemet, jöhet a többi fogyatékos válasz."


OTT A PONT, DURVÁN BEJÖTT! :D

2011. febr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!