Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi alapján választ mi bennünke...

Mi alapján választ mi bennünket a szerencse?

Figyelt kérdés
a lényeg szerintetek a szerencse mi alapján választ ki minket.Van egy alap történet h kb 1% az életnek amit nem lehet megmagyarázni ami már nem ér el a tudomány ami mondjuk csodának nevezünk.mint mondjuk Isten.ha egy ember 50 éve lottózik soha nem nyert valaki meg mondjuk 3x ra tölt szelvényt és nyert mi alapján ö xeli be a pontos számokat. 1:14000000 az esély rá h te nyerd meg és mindenki ugyan azzal az esélyel indul de sosem történt olyan h mindenki ugyan azt a számot karikázta be.vagy mondjuk egy másikat a tizedikröl lezuhan egy ember annak a 99% biztos halál.de mi van azzal az 1%al aki tuléli.Olyankor nem a saját vállunkat veregetjük h jól estél hanem mondjuk IStenhez h köszönöm adtál egy esélyt.
2011. márc. 1. 11:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm h ilyen szorgalmas voltál h még könyvöl is idéztél és tetszett is a dolog.ezekkel mind egyet értek.akkor tehát mondhatjuk azt is h mindennek köze lehet egymáshoz de igazából nincsenek megmagyarázható indokai ezekhez a dolgokhoz.köszönöm.


azért még várom mások véleményét is szivesen:)

2011. márc. 3. 12:57
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is azt vallom hogy a "szerencsénket" az életünkben elkövetett jó és rossz cselekedetek határozzák meg.És hogy honnan tudjuk mi számít jónak vagy rossznak?Szerintem a Bibliából!Isten leveléből!1érdekes történet:volt olyan ismerősöm aki anyagilag nagyon le volt égve,1ezressel tartott az egyik bevásárló központba,tejet és kenyeret akart venni,viszont az út mentén egy férfit vett észre,táblával a kezében "pénzért munkát vállalok".Mellette 1kis gyerek ült.Ismerősöm oda ment és 500Ft-ot adott nekik,majd mikor megérkezett a bevásárlóközpont elé,és kiszált az autóból,valami megcsúszott a talpa alatt.egy tízezres volt az!"Adj másoknak,és néked is megadatik"-de fontos hogy szívből adj!Ha megnézitek a leggazdagabb embereket a világon mint pl:John D.Rockefeller,Andrew Carnegie-rengeteget adakozott és iparmágnás lett,Bill Gates is adómányozott bőven,ott van az Fc Barcelona-mindíg is sikeres klubb volt de soha nem volt annyira mint manapság,az egyetlen klubb amelyiknek nem a támogatók fizetnek a mezen elhelyezett "reklámért",hanem ők fizetnek az Unicefnek!És végig vernek/vertek mindenkit!Nem hiszem hogy ezek a dolgok véletlenek,"Adj másoknak,és néked is megadatik!"És ez csak egyetlen a sok bölcs mondat közül!Bibliát ajánlom mindenkinek!Nem vagyok szent,de ajánlom mindenkinek.+Brian Tracy könyveket is,ő 15éves kora óta kutatja mitől lehet az ember sikeres az életben stb.Na jó hosszú lett!:D

23F

2011. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ebben az utolsó válaszban van valami. Ezt én is tapasztaltam. Azt kapsz sokszor, amit "megérdemelsz", de semmiképp nem mi döntjük el, hogy mit érdemlünk meg. A tiszta szív szerintem is nagyon fontos a boldogásghoz, szerencséhez.
2011. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sok jó választ olvastam,én csak kiegészíteném a magaméval.Én is megfigyeltem,hogy vannak szerencsés és olykor kifejezetten peches emberek.Ez többnyire az egyén optimizmusának,illetve pesszimizmusának a függvénye.Ha nem hiszünk a szerencsénkben,az bizony el is kerül minket.A magam részéről én próbálom a gondolataimat e szerint átalakítani,de úgy tűnik,ez nem csak elhatározás kérdése.
2011. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

de most ezzel a kis történettel megcáfoltad azt h igen is létezik szerencse.ha valaki szívből adakozik és ha vissza kapja azt a jótettet akkor ezekszerint van egy felsőbbrendü valami ami dönt ezekről a sorsszerü dolgokról.tehát végül is akkor az a 10000 ftos se véletlenül esett ki valaki zsebéből.nem??? bár ahogy én veszem.És akkor mi alapján esett ki a másik ember zsebéből a pénz?az viszont lehet h a havi fizetés volt azzal miért nem foglakozik senki?


de tetszik a véleményetek nagyon köszönöm...sokat lehet ám tanulni...írjatok még:)

2011. márc. 5. 13:34
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki rosszabb körülmények közé születik, vagy betegesnek, gyengének annak mégis mi rossz befolyásoló tette volt a szerencséjére nézve? Előző élettel stb. könnyen magyarázhatjuk, de abban sem hiszek, ott is sántít sok minden.
2011. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
na igen amiről nem beszéltünk...
2011. márc. 6. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!