Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik azok a szürkék, és reptili...

Mik azok a szürkék, és reptiliánok? Pár mondatban összefoglalnátok?

Figyelt kérdés

Sokat olvasok róluk, rákerestem, de 1. bődületes hosszú anyagok vannak 2. mindenütt úgy kezelik, mintha alapvető tudnivaló volna, alapdolgokat nem mondanak.


Aki "vicces" választ adna, kérem ne fárassza magát.


2011. márc. 8. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem akarok "vicces" lenni, de ez az egész téma csupa-csupa kitaláció. Emberi agyak fantáziájának szülötte mind.

Mind-mind élénk fantáziájú emberek agyalgása, ami eddig nem is lenne baj, de azt már feletébb veszélyesnek tartom, hogy úgy állítják be, mint alapvetően létező tényeket. Semmi bizonyíték és mégis úgy beszélnek róluk, mint én arról hogy süt a nap és világos van tőle.

2011. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tökéletesen hasznavehetetlen választ. Nem az érdekel hogy igaz-e vagy hamis. Az érdekel, hogy akár igaz, akár nem, MI AZ. Fogd fel úgy, mintha a népmesei Hétszünyű Kapanyányimonyókról kérdezném, hogy mi az. Nem az érdekel, hogy kitaláció-e.
2011. márc. 8. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ún. szürkék a Zeta Reticuli nevű bolygóról származnak, alacsonyak, 100-120 cm a magasságuk, vékonyak, nagy fejűek, hatalmas szeműek. Azért rabolnak el néha embereket, mert hiányos a DNS-láncuk, ember DNS-sel pótolják a hiányt. Gonoszak. Gyakran tettek/tesznek hálószobai látogatásokat is, pl.:


http://www.youtube.com/watch?v=1iXGCCEp5to



A reptiliánok az Alpha Draconis csillagrendszerből származnak, gonoszak.


[link]

2011. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, adok egy zöld kezecskét. Már azt hittem, nem lesz itt senki értelmes válaszoló.
2011. márc. 8. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt személyes "élményem" is mindkét fajjal.
2011. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként szívesen. :)
2011. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 M@x ***** válasza:
65%-os, megírnád a személyes élményedet?
2011. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Klipi ***** válasza:
2011. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a
2011. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18:09, biztos elrabolták őt a reptiliánok, felvitték a hajóra és meggyalázták :DDDDD


A reticulumiak szerintem nem feltétlenül gonoszak, bár biztos van közöttük olyan is.

2011. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!