Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elsősorban diator válaszát...

Attila6 kérdése:

Elsősorban diator válaszát várom. Az angol-szász misszió mért akarja kirobbantani a 3. vh-t? Mire jó ez nekik? Esetleg benne vannak a reptiliánok is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy vélem, hogy az idegenek is közre játszanak ebbe a dologba, véleményem szerint az olaj hamar elfogyása véget fog kitörni a 3vh. Dolgok játszanak össze korrupt világunkban aminek meg van az oka arra hogy kitörjön a 3vh. Magam sem tudom, hogy miért akarják ezeket a dolgokat, tudnotok kell hogy nyomos okuk van rá. Azt hallottam, hogy már nincs sok idejük és felgyorsított eseményekkel fognak cselekedni, mivel elvileg a múltunkat megváltoztatták és a dolgok máshogy alakulnak ahogyan kellet volna, ez a dolog nagyon bonyolult de nem szeretnék róla beszélni mert én magam sem értem teljesen, talán annyit tudok mondani, hogy nagyon sok idősík van amiket véleményem szerint megtudtak változtatni hogy világunk megmeneküljön, az idegenekkel kapcsolatban a szíriusziak látogatják leginkább bolygónkat. Visszatérve a angol száz misszióra, ezt a nevet adták a küldetésnek. Nagyon sok dolgot írtam róla, az angol száz misszióról egy nagyhatalmi gyűlésen tárgyaltak meg Londonban. Ezt a tervezetet dolgok százai követik, ahogyan napjainkban történik a közel keleten, az már megvolt tervezve. Elszeretném mondani megint a tervüket, amelyekben csak a nagyobb dolgokat mondom el, a hozzávetőleges dolgokat nem ismerem még sajnos: Na a tervezetben először a közel keleten fognak zajlani a dolgok, ott kialakul egy háborús viszony amelyben Izrael és Irán között lévő harc alakul ki, amely a későbbiekben Atomháborúvá fog alakulni, ez követően az atom fegyverek bevetése után, fegyverszünet lesz. Ekkora Európában egy Statárium helyzetet rendelnek el, véleményem szerint ez azért is jó mert egy emberben fog egyesülni az egész Európa hatalma (itt megjegyezném hogy véleményem szerint A norvég királyi család tudott erről a dolgokról ezért is utasították vissza a Európai uniót, és Swajcnak is meg volt rá az oka hogy nem lépet be) . A statárium helyzet után Kínában zajlanak majd a dolgok, persze a közel keleten is csak egy darabig lesz fegyverszünet még össze szedik magukat és a feszültség meg lesz. Ahogyan napjainkban halhattuk Kína a második helyen áll a világhatalmak között, tudnotok kel hogy ez egy globális befolyás szerű dolog amit én magam sem értek teljesen mindent. Kínában eleresztenek egy vírust, amiben több millió vagy száz millió ember hall meg, Kína úgy fogja hinni, hogy megtámadták őket (ahogyan mondtam a részleteket nem tudom, hogy kitámadná meg és hogy hogyan fognak zajlani a részletek) Ahogyan mondtam kína azt hiszi hogy megtámadták, és kitör egy háború kína és valaki között nem tudom milyen ország között. Ezt követően nézzük meg a dolgokat: Közel keleten háború dúl, atomfegyverkezéssel, Kína azt hiszi hogy megtámadták egy vírusban több millióan meghalnak, Európában statárium helyzet lép elő, ( a többi dolgot nem tudom sajnos, biztosan megvannak a részletek) A következők amiket mondani akarok: ezeket a dolgokat 18 hónap múlva tervezték a 3vh kitörését amit a 2011-es év közepére saccolnak, ahogyan mondtam felgyorsított eseményekként... Azt is elszeretném mondani, hogy ahogyan napjainkban zajlanak a dolgok kezdenek megvalósulni a dolgok Pl: közel keleten forradalmi helyzetek állanak elő: tunézia, egyiptom, líbia, már izraelben is voltak zavargások, még európában is a balkán félszigeten is vannak zavargások PL: 70 ezres tüntetés (Szerbiában) nem emlékszek a ország nevére helyesbítsetek ki. A dolgok felgyorsított eseményekben zajlanak a elmondandóm végén majd híreket is közölök..


Tudnotok kell, hogy most nekünk a közel keleti eseményeket kell figyelni és megakadályozni azt hogy Izrael és Pakisztán + Irán között háború alakuljon ki... Ez nekünk sem lenne jó hiszen akár az olaj ára 1 literért elérheti a 1000 forintot is...


Az ezek a hírek amik most zajlanak a közel keleten nem minden esetben tiszták, pl azt hogy pakisztán és Izrael között hatalmas nagy konfliktus uralkodik, a töri tanárom is mondta amikor éppen az 1848-as forradalomról beszélgettünk órán, hogy napjainkban is forradalmi helyzetek uralkodnak a közel keleten, és én mint aki mindent tud :) ( azt osztályom is szokta mondani) bekiabálom: Hát igen de ez a forradalom futótűzként fog terjedni a közel keleten hamarosan izrael , Marokkó, és a többi országra is hatással lesz

- Erre a töri tanárom azt mondta, hogy ha izraelben kitör a forradalom akkor , pakisztán biztos , hogy kifogja használni az alkalmat...


Tudnotok kell, hogy a közel kelet európához nincs messze , nagyon is közel van, autóval 1-2 nap alatt oda lehet érni, annyira van tőlünk mint budapestöl , köln...


Ahogyan megígértem a híreket: [link]


ezek a hírek minden napjainkra kiterjednek, nem lehet tudni hogy a következő nap milyen elképesztő hírben lehet részünk...


Az angol száz misszió, elszeretném mondani hogy a videón végén egy rádió beszélgetés van még pár tíz évvel ezelőtti beszélgetést halhattok, nagyon érdekes és az idegenekről szól...: http://www.youtube.com/watch?v=wm9dSsKMgn8

A videó elég hosszú de érdemes meg nézni... Majd még vannak érdekes videóim ufókról majd azokat is linkelem valamikor...

2011. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz diator!
2011. febr. 22. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
szivesen.
2011. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Diator az UFO-s videókat is belinkelnéd! Elöre is köszönöm!
2011. febr. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen befogom linkelni, majd ha haza értem mert most nem itthonról írok... :)
2011. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Part 1: [link]


Part 2: [link]


Part 3: [link]


Part 4: [link]


Part 5:http: //default.indavideo.hu/video/Osi_idegenek_A_latogatok_5


part 6: [link]


Ezeket a videókat ibolyának köszönhetem, köszi ibolya.. :)


Hát ezeket szerettem volna nektek megmutatni nagyon érdekes.

2011. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
part 5: [link]
2011. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!