Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan használjam a titkot?

Hogyan használjam a titkot?

Figyelt kérdés
ki hogy csinálja? és mi jött be neki?
2011. márc. 13. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Názd meg a filmet, ott elmondják.


Jés nekem bejött, csak még mindig kényszeríteni kell magam rá, hogy használjam, mert alapjáraton hajlamos vagyok néha negatívan gondolkodni néha

2011. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap elképzelem amit el szeretnék érni, és naplót vezetek hogy mi hogyan jött be. Az emberi kapcsolataimon szeretnék javítani. Az első pár napban úgy voltam vele hogy ez sem fog bejönni, feladom, de folytattam és most már egyre jobban alakulnak a dolgok. :)
2011. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Titok egy hamis film amibe valamiféle "vonzásról" beszélnek egész idő alatt hogy ha csak rosszakra vagy jókra gondolsz azaz "várod" akkor az is fog veled történni , de ezt úgy hogy jelet küldesz az "univerzumnak" hogy megkapd amit akarj vagy amit "vársz" mint valami kívánság.


Nem akarok félre értéseket ez ügyben csak én nem vagyok képes elfogadni azt ami abba van, amit abba elmondanak mert az emberek már mindenből valami misztikus nem természetes dolgot akarnak kihozni mért nem lehet csak úgy elfogadni hogy van és kész mért kell mindig mindent megmagyarázni főleg ha még téves feltételezéseket is állítanak róla.


De már feltettek egy hasonló kérdést a Titokkal kapcsolatban, ami így szól "Aki látta a Titok c. dokumentum filmet, ahhoz szólna a kérdésem. Segítetek? "

Alkérdés:

"Szóval lehet h be tudunk vonzani dolgokat a gondolatainkkal,de mikor következik be? azt nem mondják h mikor teljesül.nem értem..szerintetek?"


Íme a válaszok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__1582313..

2011. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
köztudott tény, hogy nagyon fontos a hozzáállás a dolgokhoz. de ettől még nem lesz valami varázslatos, még úgy se, ha tudományosan próbálják tálalni. a pozitívan gondolkozó embereket is érik balszerencsék. vajon most azok közül, akik Japánban meghaltak, hányan éltek a titok szerint? páran biztos. azokat nem kerülte el az ár se a tűz se a halál
2011. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:
47%
Tartsd meg, mert különben megbízhatatlannak fognak titulálni...
2011. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, h ez az ezo fórum rengeteg ember van itt, aki nem hogy nem bölcs, de még nem is jártas az ezoterikában. Én sem vagyok egy tudor, de elég idegesítő, hogy 10 válaszból 9 az, hogy az ezoterika hülyeség.

Válaszom: mindneki akkor világosodik meg, amikor eljön az ideje, ám a megvilágosodás nem is egy állapot, hanem egy folyamat. Ha elérsz egy bizonyos szintre, akkor meg fogod érteni, hogy az ember életében vannak olyan negatív dolgok, amelyeket nem kerülhet el, mert szükséges a személyes fejlődésed szempontjából. A Titok szerint minden mást meg lehet változtatni. Egyébként a Vonzás törvénye megjelent könyvben is, ott sokkal több minden van, a címe: Kérd és megadatik - írta: Esther és Jerry Hicks.

A lényeg, hogy figyeld az érzéseidet, hányszor hozol létre negatív és pozitív gondolatokat? Én a nap 2/3-ában negatív vagyok, és erre nemrég jöttem rá, addig természetesnek tünt, hogy mindenben a rosszat látom, mondjuk még most is, de küzdök ellene. Ma már a nap felében pozitív vagyok.

Gondolj valamire, egy konkrét dologra, egy olyan pillanatban, amikor nagyon boldog vagy. Éld át, hogy milyen azt a valamit birtokolni/használni. Kérd az Univerzumot, hogy adja meg, majd légy hálás és szívből köszönd meg! Ezután ne kérd többet! Minden nap gondolj a kért dologra, de úgy, hogy megvan, hogy használod, hogy a tied. Minél többet gondolsz rá, annál több energiát ölsz bele a gondolatba, amely erősödik, és ezután már csak várnod kell, illetve a legfontosabb, hogy semmit sem utasíts el! Mert az Univerzum azt szállítja, ami az érzéseiddel/rezgéseiddel megegyezik. Tehát ha szeretnél egy Nokia ákombákomxc5 telefont, ami 100.000 be kerül, akkor lehet kapsz egy olyan rendkívüli ajánlatot valakitől, amivel kershetsz 90.000 forintot. És máris megvan a dolog. Én legalábbis így értelmeztem a Vonzás törvényét, persze van olyan is, hogy konkrétan azt kapod, amit kérsz.

2011. márc. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!