Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Deja vu. Vélemények?

Deja vu. Vélemények?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap egész nap deja vu érzésem volt.

Valakiről tudtam,hogy milyen ruhában jön... jó ez semmmi.

de utána kiderült,hogy elmarad az egyik óránk.. és én ezt reggel már mintha tudtam volna. és közben ott szórakoztunk...ez is szinte úgy történt.

de nem értem,hogy,hogy volt...mert reggel amikor felébredtem nem emlékeztem,hogy álmodtam volna...

szerintetek?

14/L


2011. márc. 25. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nem déja vu volt.
2011. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor?
2011. márc. 25. 13:41
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

az ember agya egész nap pörög, elképzel rengeteg dolgot, eshetőséget és ha a 100 dologból az egyik megtörténik akkor az hiszik hogy előre látták.


14 éves vagy még, fiatal, még menthető. járj nyitott szemmel és keresd a logikát és az értelmet, ne dőlj be az ilyen ezos hülyeségeknek mert a végén még pénzt is fogsz rá kidobni, gondolok itt a jóslásokra.

2011. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

neeem. :D dehogyis. nem hiszek hülyeségekben...ebben sem nagyon. csak gondoltam,megkérdezem,hogy mi a véleménye az itteniknek.

köszi a válaszokat. ^^

2011. márc. 25. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok esetben az okozza a dejavu érzést, hogy az egyik szem gyorsabban juttatja el az információt az agyba, és ezért úgy érezzük mintha megtörtént volna.
2011. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:58


kiegészíteném azzal, hogy a fülnél is ugyanez a helyzet.

2011. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Sok esetben az okozza a dejavu érzést, hogy az egyik szem gyorsabban juttatja el az információt az agyba, és ezért úgy érezzük mintha megtörtént volna."


jó most nagyon okos voltál. de áruld már el h azt hogy látja a szemével hogy elmarad egy óra? főleg h reggel tudta

2011. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15:10es sztem kicsit olvasgass jó?

"az ember agya egész nap pörög, elképzel rengeteg dolgot, eshetőséget és ha a 100 dologból az egyik megtörténik akkor az hiszik hogy előre látták."

És ez így igaz

2011. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy egy már korábban megtörtént szituáció(óra elmaradás stb.) emlékfoszlányai törtek felszínre a tudatalattidból. ÉS mivel ezt már egyszer átélted, és a mostani szituáció nagy mértékben hasonlított rá, ezért érezheted úgy, mintha előre tudnád mi fog történni.
2011. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!