Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik NEM hisznek az ezotériában?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
akik nem hisznek az ezotériában őket értelmes, racionális, érett és nem középkoros gondolkodásúnak gondolom.
2011. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
aki nem hisz azt elviszik a reptoidok.
2011. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mindenki abban hisz, vagy nem hisz, amiben akar, vagy nem akar. Olyan meg nagyon kevés van, aki mindenben hisz, amit manapság ezotéria címszó alatt felsorakoztatnak.

Ha tőlem kérdeznék, hogy hiszek-e benne, nem is nagyon tudnék rá mit mondani. Ami néha ezotéria néven fut...! Kicsit olyan érzésem lenne, mintha megkérdeznék, szeretem-e a verseket és mikor azt mondanám, hogy igen, akkor elém tennék a krumplis tészta receptjét és csodálkoznának, hogy nem értékelem verstanilag... Na, mindegy.

2011. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert mi,akik hiszünk benne,sokszor megkapjuk ,hogy dilisek vagyunk,és ez még a jobbik eset. Persze,vannak itt elvontabbak is,de most nem rájuk gondoltam.
2011. márc. 27. 23:12
 5/12 Tom Benko ***** válasza:
0%
Jó eséllyel értelmes emberek, racionálisak.
2011. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Ez jó! És akkor most azt vártad, hogy az ezotéristák elkezdik majd köpködni a nem ezo-hívőket, csak azért, mert néha ti is megkapjátok? Hasznos kérdés.
2011. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Csak magamról tudok nyilatkozni. Van az ezotériában egy csomó dolog, ami tudom, hogy valós, létező. Van egy csomó minden, ami viszont csalás, vagy gagyi hülyeség, vagy túlságos belemagyarázás valamibe, aminek lehet valóságalapja, de nem kéne túlbonyolítani. De ezt bárki beláthatja, bármiben is hisz.

VISZONT annak ellenére, hogy elhiszem, hogy csomó minden valós, nem tartom helyes és jó dolognak.


(Most jönnek majd a fúj, hülye keresztény beszólások. :))

2011. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Celestial ***** válasza:
100%
Mindenkinek szíve joga abban hinni, nem hinni, avagy bizonyosnak lenni, amiben akar, amitől fejlődik, amitől többnek, jobbnak érzi magát. Vannak, akik biztonságosabbnak érzik a két lábbal való földön járást, van, aki szeret elvonatkoztatni, kutakodni. Nincs ezzel semmi baj. Az Világ pont attól szép, hogy sokszínű. :)
2011. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szívük joga így dönteni. Senki nem mondhatja meg a másiknak, miben higgyen.

Lehet beszélgetni, érvelni, de ennyi.

2011. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tom Benko ***** válasza:
51%
Én például szeretek kutakodni, elvonatkoztatni, mégis racionalista vagyok. Az ezotéria még semmilyen kutatást nem tudott felmutatni, sőt, eléggé dogmatikus, visszamaradott, atavisztikus gondolatrendszer.
2011. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!