Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit keresnek ezen az oldalon...

Mit keresnek ezen az oldalon olyanok, akik nem hisznek azokban a dolgokban, amikről itt szó van?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekelne,hogy milyen idittatásból írnak válaszokat? Miért kell rögtön lehülyézni,aki hisz ezekben? Miért nem lehet szó nélkül tolerálni az emberek ezen irányú érdeklődését? Mert ha elolvasok 1-2 kérdést,annak 90%-a csak beszólogatás a nem ezo hívőktől.
2011. márc. 30. 18:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsi: indíttatás
2011. márc. 30. 18:08
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nagyon hiszek bennük.Vagyis próbálok nem hinni bennük mert ha elhiszem hogy léteznek akkor félek,bár én akkor inkább nem írok kommentet.Lehet hogy ezek az emberek ennyire unatkoznak otthon.
2011. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar. Csak azt nem értem h ilyenkor hol vannak a moderátorok...
2011. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja,még valami kimaradt: Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. márc. 30. 18:22
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ezo vagyok! Kíváncsian várom az indokaikat!
2011. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ide nem fognak olyanok írni mert igazából ők maguk se tudják miért csinálják ezt.
2011. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Tudod vannak emberek akik puszta kíváncsiságból(unalomból) tekintenek be 1-2-szer az Ezotériában csak azért hogy megnézzék illetve elolvassanak pár olyan kérdést amire nem tudnak választ adni mert nem is tudnak semmit se hozzájuk fűzni és hogy csak azért is oda írjon valamit vagy hülyeséget ír vagy leszólja a kérdezőt mert ő ebben leli örömét és mert kíváncsi az emberek reagálásaira. Szóval egy szó mint száz a legjobb ellenszer velük szemben az hogy ha nem foglalkozunk velük mert ha nekik ez jó, ebben lelik mulatságukat hogy másoknak beszólogatnak akkor csak gratulálni tudok annak az illetőnek gyerekes viselkedéséért ezzel csak önmagát mutatja ostobának és nem a kérdezőt sem pedig a válaszadókat. Nem kell lesüllyedni az ő szintjükre.
2011. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Igen,tudom hogy rájuk kell hagyni,nem szoktam vitatkozni velük.Csak zavar,hogy ha felteszek itt egy kérdést,amit komolyan gondolok és szeretnék tanácsot/választ kapni,akkor 25 válaszból 1 vagy 2 normális választ kapok. Még úgy is,ha a kérdésben előre leírom,hogy csak komoly válaszokat szeretnék kapni.
2011. márc. 30. 18:49
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarnának, ha kultúráltan válaszolnának. sőt még szívesen is olvasom a másik fél véleményét, de sajnos csak oltogatni járnak ide.
2011. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak ennyit tudnak, ennyi telik tőlük.
2011. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!